جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/07/12 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 4822

 سوت پايان 

 فينال رقابتهاي کبدي مردان بازي‌هاي آسيايي

طلا از چنگ مردان ايران پريد

تيم ملي کبدي ايران با وجود ارايه يک بازي خوب برابر هند در ديدار فينال بازي‌هاي آسيايي نتيجه را واگذار کرد و به مدال نقره اين دوره از بازي‌ها دست يافت.

گفتني است، تيم‌هاي ملي هند و ايران ديدار فينال رقابتهاي کبدي مردان بازي‌هاي آسيايي را برگزار کردند که در پايان تيم هند با نتيجه 27 بر 25 برنده شد و مدال طلاي اين دوره از بازي‌ها را به خود اختصاص داد. نيمه اول اين بازي نيز با حساب 21 بر 13 به سود تيم کشورمان خاتمه يافته بود.تيم ايران در اين بازي سخت و نفسگير کاملا برتر از حريف ظاهر شده بود و به خصوص در نيمه نخست حريف را تحت کنترل خود قرار داد. در نيمه دوم اين تيم هند بود که تاکتيکي‌تر ظاهر شد و ضمن کم کردن فاصله توانست با دو امتياز برتري اين بازي را به سود خود خاتمه داد.

در پايان اين بازي رضا کمالي مقدم ملي‌پوش شماره 10 و کاپيتان تيم ملي ايران با دنياي قهرماني خداحافظي کرد.

فينال رقابتهاي کبدي بانوان بازي‌هاي آسيايي

ايران به مدال نقره دست يافت

تيم ملي کبدي بانوان ايران با قبول شکست برابر هند در ديدار نهايي بازي‌هاي آسيايي به مدال نقره دست يافت.

تيم‌هاي ملي کبدي بانوان ايران و هند ديدار نهايي رقابهاي کبدي بازي‌هاي آسيايي را برگزار کردند که در پايان تيم کشورمان برابر حريف نتيجه 31 بر 21 را واگذار کرد و به مدال نقره دست يافت.

در نيمه نخست اين بازي تيم هند از همان ابتدا چند امتياز پيش افتاد و سعي کرد اين فاصله را حفظ کند. اين تيم با درخشش بازيکن شماره 10 خود نيمه نخست را با برتري 15 بر 11 به سود خود پايان برد. در نيمه دوم بار ديگر اين تيم هند بود که بهتر ظاهر شد و امتيازات زيادي کسب کرد تا در نهايت اين مسابقه را 31 بر 21 به سود خود پايان دهد.

اسماعيل حسن زاده رئيس کميته انضباطي:

منتظر گزارش بازي راه آهن - استقلال صنعتي هستيم

رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال مي‌گويد بعد از رسيدن گزارش جنجالي بازي استقلال صنعتي خوزستان با راه آهن درباره آن تصميم گيري خواهد شد.

به گزارش مهر، در هفته يازدهم ليگ برتر، دو تيم استقلال صنعتي خوزستان و راه آهن به مصاف هم رفتند که اين بازي به جنجال کشيده شد. اين جنجال و دعواها تا جايي پيش رفت که داور چند مرتبه کارت قرمز را از جيبش خارج و تعدادي از بازيکنان دو تيم را اخراج کرد.

اسماعيل حسن زاده رئيس کميته انضباطي اظهار کرد: منتظر گزارش اين بازي هستيم تا بعد از آن تصميم بگيريم. من هم اين مسئله را از طريق رسانه‌ها متوجه شدم ولي هنوز گزارش به دستم نرسيده است.

وي درباره درخواست سرپرست راه آهن براي اخراج موسي کولي بالي بازيکن استقلال صنعتي هم گفت: من نمي‌دانم در زمين مسابقه چه چيزي گذشته است.

امير قلعه‌نوعي سرمربي تيم فوتبال استقلال:

استقلال ارث پدرم نيست

امير قلعه‌نوعي سرمربي تيم فوتبال استقلال پس از پيروزي تيمش برابر ملوان در هفته يازدهم ليگ برتر گفت: تيم ملوان با توجه به مشکلاتي که داشت، برابر استقلال فوتبال بازي کرد و نمايش بسيار خوبي را ارائه کرد تا از اين بازي امتياز بگيرد. استقلال هم روز خوبش بود هر چند از 2-3 بازيکن تيم رضايت نداشته و نسبت به عملکردشان گلايه دارم. آنها زماني که تيم 2 بر صفر پيش بود، مي‌توانستند با استفاده از موقعيت خود بازي را 3 بر صفر کنند اما اين اتفاق نيفتاد تا بازي 2 بر يک شده و استقلال در 20 دقيقه پاياني از نظر روحي - رواني تحت فشار قرار بگيرد.

وي با ابراز رضايت از پيروزي تيمش برابر ملوان و بيان اينکه در سه هفته تعطيلي ليگ مي‌تواند شرايط‌مان را بهتر کند، افزود: نقد کردن خوب است اما بايد ببينيد نيت اين افراد چيست. اين افراد چرا زماني که ما 18 امتيازي بوديم صحبتي نمي‌کردند؟ آنها آن موقع که با 18 امتياز در صدر جدول بوديم کجا بودند؟ اتفاقا معتقدم ما مقابل تيم‌هاي بزرگ بهتر بازي مي‌کنيم.

سرمربي تيم استقلال با بيان اينکه هاشم بيگ زاده در پست دفاع آخر هم عملکرد خوبي داشته هرچند اشتباهاتي هم انجام داده است در مورد اينکه خيلي معتقدند قلعه نوعي و فرهاد مجيدي در کنار هم مي توانند استقلال را قهرمان کنند اينگونه اظهار نظر کرد. استقلال ارث پدر ما نيست و تنها در روزهايي که تيم نهم، سيزدهم و يا به دسته سوم رفت مال ما بود.

هاشم بيک‌زاده:

استقلال به روزهاي اوج برمي‌گردد

هاشم بيک‌زاده پس از پيروزي استقلال مقابل ملوان بندرانزلي گفت: بازي بسيار خوبي انجام داديم و توانستيم سه امتياز بازي را کسب کرده و به انتظار ساير ديدارها بنشينيم تا ببينيم چه نتايجي در آن ديدارها رقم خواهد خورد.

وي اعلام پنالتي به سود ملوان را اشتباه داوري خواند و گفت: با احترامي که براي داور اين ديدار قائل هستم اما مطمئنم که صددرصد پنالتي نبود و کارشناسان حتما اين موضوع را تاکيد خواهند کرد.

هافبک تيم استقلال تهران در پايان خاطرنشان کرد: هواداران نگران استقلال نباشند و بدانند که اين تيم در ديدارهاي آينده به روزهاي اوجش بازخواهد گشت.

استقلال برد و به آرامش رسيد

تيم‌ فوتبال استقلال تهران با برتري3 بر يک مقابل ملوان بندرانزلي در هفته يازدهم ليگ برتر، به روند ناکامي‌هاي خود و سه شکست متوالي در اين مسابقات پايان داد. شاگردان قلعه‌نوعي با اين برد به آرامش نسبي رسيدند و جايگاه خود را در رتبه دوم جدول رده‌بندي ليگ تحکيم کردند.

در اين مسابقه که با قضاوت حسين زرگر در ورزشگاه آزادي به پايان رسيد، اميد ابراهيمي (33- پنالتي)، محمد قاضي (40) و سجاد شهباززاده (83) براي استقلال گل زدند و سيدجلال رافخايي (55 - پنالتي) تک گل تيم ملوان را به ثمر رساند.

استقلالي‌ها که در سه هفته گذشته ليگ برابر تيم‌هاي نفت تهران، فولاد خوزستان و ذوب‌آهن اصفهان تن به شکست داده بودند، با اين پيروزي، به باخت‌هاي متوالي خود در ليگ پايان دادند تا با رسيدن به آرامش نسبي، به فکر موفقيت در ادامه مسابقات ليگ برتر باشند. همچنين آّبي‌پوشان با اين برد، شکست فصل گذشته خود برابر ملوان را هم جبران کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي