جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/07/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4831

 معاون آموزشي دانشگاه پيام نور خبرداد؛
 تکميل ظرفيت کارشناسي پيام نور در نيمه دوم دي‌ماه 

 
معاون آموزشي و تحصيلات تکميلي دانشگاه پيام نور با بيان اينکه تکميل ظرفيت مقطع کارشناسي ارشد و دکتري دانشگاه پيام نور آغاز شده است، در مورد تکميل ظرفيت مقطع کارشناسي گفت: با توجه به توافقاتي که دانشگاه پيام نور با سازمان سنجش داشته، تکميل ظرفيت مقطع کارشناسي در نيمه دوم دي‌ماه انجام خواهد شد. محمدعلي کريمي در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در مورد وجود سوالات اشتباه در آزمون‌هاي پايان ترم اين دانشگاه توضيح داد: ممکن است بين هزاران آزموني که در دانشگاه برگزار مي‌شود، اشکالاتي هم پيش بيايد.

چنانچه اين مشکل در آزمون نيز وجود داشته باشد يا نمره سوال اشتباه بين سوالات ديگر توزيع مي‌شود و يا آزمون مجددا برگزار مي‌شود. وي در مورد راه‌حل در نظر گرفته شده براي رفع اين مشکل اظهار کرد: تمهيداتي براي رفع اين مشکل در نظر گرفته شده است. براي مثال تيم ويرايش امسال کار خود را نسبت به سال‌هاي گذشته و بهتر آغاز کرده و اميدواريم تعداد سوالات اشتباه نسبت به سال گذشته کاهش پيدا کند. معاون آموزشي و تحصيلات تکميلي دانشگاه پيام نور در مورد آمار قبولي دانشجويان مقطع کارشناسي دانشگاه پيام نور در آزمون سراسري کارشناسي ارشد اظهار کرد: 19 هزار و 469 نفر از فارغ‌التحصيلان مقطع کارشناسي پيام نور از طريق آزمون سراسري کارشناسي ارشد که توسط سازمان سنجش برگزار مي‌شود، در دانشگاه‌هاي شناخته شده کشور قبول شده‌اند.

کريمي با اشاره به شيوه آموزشي دانشگاه پيام نور گفت: شيوه آموزشي در دانشگاه پيام نور فرصتي را فراهم کرده که دانشجويان مي‌توانند همزمان با تحصيل در بازار کار هم مشغول به فعاليت شده و حتي کارآفريني هم کنند. وي در پايان تاکيد کرد: بيش از 95 درصد فارغ‌التحصيلان مقطع کارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور مشغول به کار شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي