جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/07/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4831

 نهادهاي مالي 

 مشارکت بانک تجارت در طرح ملي "مهربانو"

بانک تجارت با صدور بيش از دو ميليون و هشتصدهزار کارت بانکي در طرح ملي "مهربانو" مشارکت مي کند . به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانك تجارت ،موسسه مطالعات و تحقيقات زنان با مشارکت معاونت امور زنان و خانواده رياست جمهوري ، شوراي عالي جوانان و نيز شبکه بانکي کشور طرح کارت اعتباري الکترونيک ويژه بانوان تحصيل کرده را در سراسر کشور به اجرا در مي آورد .

هشدار بانك ملي نسبت به كلاهبرداري افراد سودجو از طريق سامانه رعد ملي

بانك ملي ايران درخصوص شيوه جديد كلاهبرداري از مشتريان به صورت تلفني و از طريق سامانه رعدملي هشدار داد. به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانك ملي ،اخيراً مشاهده شده است افرادي سودجو طي تماس تلفني با برخي مشتريان و مجاب كردن آنها به وارد نمودن كدهاي خاص و متوالي اقدام به انتقال وجه به حساب ديگر و كلاهبرداري مي‌كنند.

جايگاه برتر بانک صادرات در پرداخت وام قرض الحسنه

بانک صادرات ايران همسو با سياست هاي دولت و در راستاي رفع نيازمنديهاي اقشار کم درآمد جامعه طي 6 ماه نخست سال 93 رتبه دوم را در زمينه پرداخت وام قرض الحسنه کسب نموده است. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ،اين بانک در راستاي اشاعه فرهنگ قرض الحسنه و همسو با سياست هاي دولت و انجام تکاليف و رسالت هاي اجتماعي از ابتداي سال 93 تا پايان شهريور ماه، رتبه دوم را دربين شبکه بانکي در زمينه پرداخت وام قرض الحسنه کسب کرد و مانده کل پرداختي اين بانک در سر فصل قرض الحسنه بالغ بر 40 هزار ميليارد ريال مي باشد که اين ميزان پرداختي در سر فصل هاي همچون :ازدواج و تهيه جهزيه، درمان بيماري، تعمير و وديعه مسکن، کمک به زلزله زدگان ، اشتغالزايي، تجهيز مدارس و.... بوده است.

اعلام نتايج آزمون استخدامي بانک سپه

رئيس اداره کل روابط عمومي و بازاريابي بانک سپه از اعلام نتايج آزمون استخدامي بانک سپه توسط سازمان سنجش خبرداد و گفت: نتايج اين آزمون در سايت بانک سپه به نشاني اينترنتي www.banksepah.ir قابل رويت است.

به گزارش آفرينش به نقل ازپايگاه اطلاع رساني بانک سپه، سيدعلي جلالي نظري گفت: بانک سپه با همکاري سازمان سنجش در 17 مرداد 1393 با حضور حدود 87452 نفر داوطلب به برگزاري آزمون استخدامي بانک سپه در سراسر کشور و در 84 حوزه امتحاني اقدام کرد که در اين مرحله اسامي پذيرفته شدگان سه برابر ظرفيت پذيرش اعلام شده است.

آمار تسهيلات اعطايي بانک توسعه صادرات در شش ماه اول 93

تسهيلات اعطايي ريالي بانک توسعه صادرات در شش ماهه اول سال 93 به 11هزار و 556 ميليارد ريال بالغ مي شود که اين رقم در در شش ماهه دوم سال 92 به ميزان 11 هزار و 383 ميليارد ريال بوده است.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانك توسعه صادرات به نقل از اداره آمار و سيستم هاي اطلاعات مديريت اين بانك، بررسي مقايسه اي اين دو مقطع زماني بيانگر رشد نزديك به 2 درصدي تسهيلات اعطايي است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي