جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/08/04 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4839

 خبر 

 معاون سنجش دانشگاه آزاد خبرداد؛

ادامه ثبت‌نام رشته‌هاي کارداني و کارشناسي بدون آزمون

معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي از ادامه ثبت‌نام رشته‌هاي کارداني و کارشناسي بدون آزمون خبرداد.

به گزارش سرويس دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، دکتر علوي فاضل معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي با اعلام اين خبرگفت: سايت معاونت سنجش و پذيرش به آدرس www.azmoon.org براي ثبت‌نام بهمن ماه رشته‌هاي کارداني پيوسته، ناپيوسته و کارشناسي پيوسته و ناپيوسته باز است و داوطلبان مي توانند با مراجعه به آن نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وي اين اقدام را در راستاي ايجاد تسهيلات براي داوطلبان عنوان کرد و گفت: براي آنکه متقاضيان به تحصيل در اين مقاطع بتوانند با فراغ بال و آسايش و بدون هيچ عجله و شتابي انتخاب رشته کنند، معاونت سنجش و پذيرش برآن شد که اين سايت تا نيمسال دوم براي ثبت‌نام باز بماند.

معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي در ادامه خاطرنشان کرد: هر داوطلب مقاطع کارشناسي پيوسته و ناپيوسته مي تواند با مراجعه به سايت، ده رشته/محل را براساس علاقه انتخاب و در سايت ثبت کند.

وي در مورد زمان اعلام نتايج پذيرفته شدگان رشته هاي بدون آزمون کارشناسي پيوسته و ناپيوسته گفت: نتايج اين مرحله در دي ماه اعلام خواهد شد و پذيرفته شدگان مي توانند در بهمن ماه در واحدهاي پذيرفته شده ادامه تحصيل دهند.

علوي فاضل درخصوص رشته هاي کارداني پيوسته و ناپيوسته گفت: داوطلبان اين مقاطع مي توانند با مراجعه به سايت در يک واحد دانشگاهي مورد علاقه خود ثبت‌نام نموده سپس با تهيه يک نسخه چاپي از ثبت‌نام در سايت معاونت سنجش و پذيرش، پس از 24 ساعت به واحد دانشگاهي مربوطه مراجعه کنند.

وي در پايان گفت: آغاز به تحصيل اين دسته از متقاضيان نيز از نيمسال دوم سال تحصيلي 94-93 خواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي