جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/08/26 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4856

 سوت پايان 

 دايي شکايتش از وزير ورزش را پس گرفت

مربي سابق پرسپوليس نسبت به شکايت خودعليه وزيرورزش اعلام گذشت کرد.به گزارش فارس، محمد دايي که به دليل نشر اکاذيب و تشويش اذهان عمومي عليه وزير ورزش شکايت کرده يود با حضور در دادسراي فرهنگ و رسانه اعلام گذشت و رضايت نمود.پس از آن که مازيار ناظمي اعلام کرد وزير ورزش گفته محمد دايي دانش مربيگري ندارد و زارع نماينده مجلس هم به نقل از گودرزي وزير ورزش، قرارداد اين مربي را 500 ميليون اعلام نمود محمد دايي عليه وزير اقامه دعوا کرد.اين در شرايطي است که قرارداد محمد دايي که در سايت سازمان ليگ هم درج گرديده170ميليون بوده که نيمي از آن را تخفيف داده است.

تکذيب مذاکره پرسپوليس با مدافع فولاد

حسين ابن قاسم سرپرست تيم فوتبال فولاد خوزستان درباره خبرمذاکره باشگاه پرسپوليس با يوسف وکيا مدافع اين تيم گفت: اين خبرها شايعه است. پرسپوليس حتما مي‌داند وقتي بازيکني قرارداد دارد بايد با همان باشگاه مذاکره کند نه بازيکن. ضمن اينکه وکيا بازيکن پايه تيم فولاد است و با ما قرارداد پنج ساله دارد.

وي افزود: يک روز شايعه مي‌کنند که پرسپوليس سروش رفيعي را مي‌خواهد و يک روز ديگر مي‌گويند يوسف وکيا. هر فردي که اين شايعات را مي‌سازد مي‌خواهد فولاد را به حاشيه ببرد.

بازگشت مدافع استقلال به تهران

هرايرمگويان مدافع ارمنستاني تيم فوتبال استقلال به تهران برگشت تا در تمرينات آبي پوشان حضور پيدا کند. مگوييان که براي ديدار تيم ملي کشورش برابر پرتغال و حضوردراردوي اين تيم راهي کشورش شده بود به ايران بازگشت وازديروز درکنار ديگر بازيکنان استقلال تمرينات خود را از سرگرفت.

شرط کرانچار براي هدايت تيم ملي اميد

گزينه اصلي سرمربيگري تيم ملي اميد درمذاکره با حبيب کاشاني يک شرط گذاشته است. درمذاکرات بين حبيب کاشاني مدير تيم ملي اميد با زلاتکو کرانچار گزينه هدايت تيم ملي اميد اين شرط از سوي مربي کروات مطرح شد که در صورت صعود تيم ملي به المپيک ريو خود وي هدايت تيم اميد را بر عهده داشته باشد. البته موارد ديگري هم دراين مذاکره مطرح شده وقراراست حبيب کاشاني که ديروزصبح ازقطر به تهران بازگشته درجلسه با مسئولان فدراسيون فوتبال آنها را مطرح کند. طرفين مذاکره براي پاسخگويي يک هفته به هم فرصت دادند.

معرفي داور دربي تا سه‌شنبه

رئيس کميته داوران فدراسيون فوتبال ازانتخاب داور ديدار پرسپوليس و استقلال تا روز سه‌شنبه خبر داد.فريدون اصفهانيان در مورد موضوع نشست امروز دوشنبه هيئت رئيسه فدراسيون فوتبال گفت: دستورجلسه نشست اعلام نشده اما با توجه به اينکه برخي نکات معوقه از نشست قبلي هيئت رئيسه باقي مانده قطعا آن موارد در دستور کار و بررسي خواهد بود.عضو هيئت رئيسه فدراسيون فوتبال در مورد زمان اعلام نام داور دربي تهران که 2 آذر برگزار مي‌شود، تصريح کرد: حداکثر تا سه شنبه مشخص خواهد شد که داور دربي چه کسي است.رئيس کميته داوران در مورد گزينه‌هاي قضاوت دربي گفت: تمامي داوران مي‌توانند گزينه باشند، با اين حال فغاني به دليل آنکه در سفر کاري خواهد بود از ميان کانديداهاي قضاوت دربي خارج شده است.

بازداشت بازيکن پيشين پرسپوليس

مهاجم پيشين تيم‌ فوتبال پرسپوليس بازداشت شد.به گزارش تسنيم، سعيد حلافي مهاجم پيشين تيم‌هاي پرسپوليس، پيکان و داماش گيلان بازداشت شد.حلافي به جرم دريافت کارت معافيت جعلي سربازي و استفاده از آن از سوي شعبه دوم بازپرسي رسيدگي به جرائم ورزشي احضار و پس از تفهيم اتهام بازداشت شد. وي از جمله نفراتي بود که چندي پيش کارت معافيتش باطل و از بازي کردن منع شد.گفته مي‌شود ممکن است کار چند بازيکن ديگر هم به بازداشت کشيده شود


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي