جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/09/04 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 4863

 نهادهاي مالي 

 اختصاص رتبه دوم کشوري بانک مسکن استان کرمان در پرداخت تسهيلات روستايي

علي اصغر نادري مدير شعب بانک مسکن استان کرمان با تاکيد برفروش اقساطي طرح هاي مهروروستايي خدمات بانک مسکن را تشريح کرد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک مسکن،نادري اظهار داشت:بانک مسکن استان کرمان به 41هزار واحد مسکوني تسهيلات روستايي پرداخت نموده است که پس از بانک مسکن آذربايجان شرقي در رتبه دوم کشورقراردارد .

شفافيت و انتشار عمومي اطلاعات در بانک صادرات

در راستاي اجراي بخشنامه بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و دستور العمل «ضوابط ناظر بر حداقل استانداردهاي شفافيت و انتشار عمومي اطلاعات توسط موسسات اعتباري» صورت هاي مالي بانک صادرات ايران و ساير اطلاعات با اهميت بر روي سايت اين بانک به نشاني اينترنتي www.bsi.ir منتشر شده است . به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ، صورت هاي مالي اين بانک منتهي به اسفند هر سال به همراه گزارش حسابرسي و بازرسي قانوني در مجمع عمومي عادي سالانه به صورت مجلدي چاپ و در اختيار سهامداران حقيقي و حقوقي قرار مي گيرد .

انتقال وجه کارت به کارت در سامانه موبايل بانک تجارت

بانک تجارت امکان انتقال وجه کارت به کارت مشتريان را بر روي موبايل بانک خود فراهم آورده است. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت، از اين پس مشتريان اين بانک مي توانند عمليات کارت به کارت را از طريق نرم افزار موبايل بانک خود بر روي انواع گوشي هاي هوشمند و تبلت انجام دهند.

مديرعامل بانک ملي :

حراست مشاور امين مديريت مي‌باشد

هفدهمين نشست حراست‌هاي ادارات امور شعب سراسر کشور با سخنان دکتر همتي رئيس هيأت‌مديره و مديرعامل بانک ملي ايران در مجموعه آموزشي - رفاهي بانک مرکزي در نوشهر آغاز شد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملي ، مديرعامل بانک ملي ايران تأکيد کرد : فعاليت حراست‌هاي بانک مکمل فعاليت واحدهاي بازرسي است و چشم و گوش مديريت و مشاوري امين براي مديريت بانک هستند.

امضاي شيوه‌نامه مشترک آموزشي بين بانک گردشگري و بانک آينده

در اجراي تفاهم نامه مشترک شهريور ماه 1393، بين دو بانک گردشگري و آينده و به‌منظور گسترش و تعميق زمينه‌هاي همکاري دوجانبه در حوزه آموزش، شيوه‌نامه مشترکي، در روز سه شنبه مورخ 27/08/1393 بين دو بانک، به امضا رسيد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک گردشگري،با امضاي اين شيوه‌نامه، فصل جديدي از همکاري‌هاي مشترک آموزشي بين دو بانک آغاز شده و هم‌افزايي حاصل از آن، در قالب طراحي و اجراي برنامه هاي آموزشي مشترک و طرح ريزي براي تحقق سازمان يادگيرنده در دو بانک و تربيت نيروهاي مستعد و حرفه اي در نظام بانکي کشور و ارزش‌آفريني هر چه بيش‌تر براي مشتريان و ساير ذي نفعان دو بانک، نمود خواهد يافت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي