جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/09/04 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 4863

 استاندار لرستان:
 طرح راه‌آهن دورود - خرم‎آباد - انديمشک و آزادراه خرم‎آباد - اراک در دست احداث است 

خرم‎آباد – خبرنگار آفرينش

استاندار لرستان از افتتاح دو سد استان طي امسال خبر داد و امنيت پايدار را بسترساز رونق سرمايه‌گذاري در اين استان دانست.هوشنگ بازوند در جلسه معارفه مديرکل اطلاعات استان لرستان با اشاره به شرايط مطلوب شاخصهاي امنيت در استان، لرستان را يکي از امن‌ترين استانهاي کشور دانست.وي از امنيت پايدار با عنوان بستر جذب سرمايه‌گذار و رونق اقتصادي در استان ياد کرد و بيان داشت: لرستان براي پيشرفت همه‌جانبه نيازمند جذب سرمايه‌گذاري بخش خصوصي بوده که تحقق اين امر نيز در گرو وجود امنيت پايدار در استان است.

بازوند ادامه داد: همه بايد معتقد باشيم که هر اتفاق مثبتي در جامعه در ابعاد مختلف فرهنگي، اقتصادي، اجتماعي و... نيازمند امنيت پايدار است.وي همچنين به فعاليتهاي مثبت انجام شده در لرستان براي جذب سرمايه گذار و رونق اقتصادي در استان اشاره کرد و گفت: در اين راستا با جذب سرمايه‌گذاري بخش خصوصي برخي از پروژه‌هاي مهم استان فعال شده‌اند.

وي با اشاره به در دست احداث بودن راه‌آهن دورود - خرم‎آباد - انديمشک و آزادراه خرم‎آباد - اراک در استان افزود: طرح توسعه فرودگاه خرم‎آباد نيز با شتاب خوبي در حال انجام است.

استاندار لرستان به افزايش تعداد پروازهاي فرودگاه خرم‎آباد اشاره کرد و بيان داشت: در حال حاضر به صورت روزانه پرواز تهران - خرم‎آباد و بالعکس و همچنين پرواز مشهد در فرودگاه خرم‎آباد داير است.

بازوند از راه‌اندازي پرواز عسلويه در اين فرودگاه با رويکرد جذب گردشگر خبر داد و يادآور شد: همچنين تکميل پروژه‌هاي نيمه تمام استان به طور جدي در دستور کار قرار داد.وي با اشاره به در دست احداث بودن 10 سد در استان لرستان افزود: دو سد استان طي دهه فجر سالجاري به بهره‌برداري خواهند رسيد.استاندار لرستان در پايان سخنان خود از تلاشهاي مديرکل قبلي اطلاعات استان لرستان تقدير و و براي مدير کل جديد اين دستگاه آرزوي موفقيت کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي