جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/10/01 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 4884

  در عيادت از بيماران؛
 روحاني: روند تکاملي طرح تحول نظام سلامت در سال آينده ادامه مي يابد 

رييس جمهوري با اشاره به تحت پوشش قرار گرفتن همه افراد فاقد بيمه، آن را اقدامي بزرگ و مهم توصيف کرد و گفت: دولت در سال آينده نيز تلاش خواهد کرد روند تکاملي اجراي طرح تحول نظام سلامت را به پيش ببرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري، حجت الاسلام والمسلمين «حسن روحاني» همزمان با سالروز رحلت جانگداز پيامبر گرامي و عظيم الشان اسلام حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت دومين اختر تابناک ولايت و امامت حضرت امام حسن مجتبي(ع) در بيمارستان بهارلو حضور يافت و از بيماران عيادت و دلجويي کرد.رييس جمهوري در جريان ديدار از بيمارستان بهارلو در گفت وگويي کوتاه با خبرنگاران با اشاره به اينکه بيماران براي ما بسيار عزيز و مهم هستند، اظهارداشت: دولت پيگير بهبود شرايط پذيرش، بستري و درمان بيماران و کسب رضايت آنان و خانواده هاي بيماران است و خوشحالم که امروز با هر کدام از بيماراني که از آنها عيادت کرديم و با او گفت وگو کرديم ، از خدمات بيمارستان رضايت داشتند.

رييس جمهوري با بيان اينکه بيماران، خانواده هاي بيماران و حتي پرسنل درماني و خادمان سلامت از اجراي طرح تحول نظام سلامت اظهار رضايت مي کنند، خاطرنشان کرد: بايد همه از پرسنل مراکز درماني تا دست اندرکاران وزارت بهداشت و مردم، دست به دست هم دهيم تا اين طرح را به پيش برده، ارتقا دهيم و نواقص احتمالي پيش آمده در مسير اجراي طرح را رفع کنيم.

روحاني به خشنودي و رضايت مندي خود از اظهار رضايت بيماران از خدمات درماني جديد ارائه شده در قالب طرح تحول نظام سلامت اشاره کرد و از وزير، مديران و کارکنان وزارت بهداشت و همه تلاش گران عرصه سلامت صميمانه قدرداني کرد.

روحاني در پاسخ به اين سوال که رويکرد دولت به عرصه سلامت در سال آينده چيست؟ ، گفت: دولت طرح بسيار مهم تحول نظام سلامت را ادامه خواهد داد و اعتبارات لازم براي اين منظور را در بودجه لحاظ کرده است.رييس جمهوري با اشاره به اينکه امروز همه افراد جامعه تحت پوشش بيمه درماني هستند، آن را تحول و اقدامي بزرگ و مهم توصيف کرد و افزود: البته براي تکميل طرح تحول سلامت ، به جذب نيروي انساني متخصص، تجهيز و نوسازي و توسعه برخي بيمارستان ها و احداث بيمارستان هاي جديد نياز داريم اما به همت همه دست اندرکاران نظام سلامت تلاش خواهيم کرد روند تکاملي اجراي اين طرح را در سال آينده نيز تداوم بخشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي