جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/11/08 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4915

 دقيقه نود 

اعلام آمادگي عبدولي براي حضور در جام جهاني


سعيدعبدولي قهرمان سال 2011 کشتي فرنگي جهان با بيان اينکه به خاطر مشکلات زندگي نتوانستم دراردوها حاضر شوم گفت: من از آقاي بابک و پازاج به خاطر نيامدن به اردوعذرخواهي مي‌کنم واعلام مي‌کنم که آماده حضوردرجام جهاني هستم.وي اظهار کرد: با خود خيلي کلنجار رفتم که اصلا به کشتي برگردم يا قيد کشتي گرفتن را بزنم.
نمي خواهم گفته شود عبدولي صحبت از مسائل مالي مي کند اما من هم خانواده دارم و نبايد شرمنده آن ها شوم. به هر حال تصميم گرفتم درجام جهاني کشتي بگيرم. با آقاي بابک و پازاج تماس گرفته وبا هماهنگي آن ها به اردو خواهم آمد. باور کنيد سعيد عبدولي اهل قهر کردن نيست اما وقتي به بعضي رشته هاي ورزشي که شکست مي خورند، پاداش هم داده مي شود ناراحت مي شوم. نه به خاطر دادن پاداش به آنها، بلکه به خاطر آنکه کشتي فرنگي براي اولين باردرتاريخ قهرمان جهان شد اما کسي خسته نباشيد هم نگفت، ناراحتم. واقعا قهرمان جهان شدن آن هم در کشتي فرنگي ارزشي ندارد.
الان روس ها، جمهوري آذربايجان و ساير تيم ها براي جبران باخت هاي خود، برنامه ريزي کرده اند. به قهرمانان خود پاداش داده و خود را آماده جام جهاني، مسابقه هاي جهاني و المپيک مي کنند درحالي که فدراسيون ما براي پيشبرد کارهايش به دنبال جذب اسپانسر است.

جلسه افشارزاده با مسئولان استقلال


بهرام افشارزاده با حضوردرباشگاه استقلال جلسه اي را با مسئولان اين تيم برگزارکرد.
مديرعامل استقلال که چند هفته اي بود در خارج از ايران به سر مي برد،ديروز به تهران برگشت و بلافاصله درساختمان باشگاه استقلال حاضر شد. وي دربدو حضورش در باشگاه با چند تن از مسئولان اين تيم از جمله علي نظري جويباري، ميرشاد ماجدي، پندار توفيقي و... جلسه اي برگزار کرد تا درباره آخرين وضعيت اين تيم گزارش هايي را دريافت کند.

برنامه ليگ برتر واليبال مدعيان به دنبال صدرنشيني


هفته پنجم دور برگشت ليگ برترواليبال جام زنده ياد حسين معدني امروز چهارشنبه با شش ديدار در شهرهاي گنبد، تهران، زاهدان، اروميه، ورامين و شيراز پيگيري مي‌شودکه طي آن تيم هاي مدعي به دنبال صدرنشيني هستند. برنامه هفته پنجم دور برگشت ليگ برتر واليبال به اين ترتيب است:
چهارشنبه،8بهمن:
تعاون گنبد – ميزان خراسان،گنبد، سالن المپيک: ساعت 17
پيکان تهران – بازرگاني جواهري گنبد،تهران، خانه واليبال: ساعت 17
شهرداري زاهدان – ارتعاشات صنعتي ايران،زاهدان، سالن استانداري: ساعت 17
شهرداري اروميه – آلومينيم المهدي بندرعباس،اروميه ، سالن غدير : ساعت 17
متين ورامين – سايپا البرز،ورامين، سالن شهيد گل عباسي : ساعت 17
پارس مهر فارس – وزارت دفاع،شيراز، سالن شهيد دستغيب: ساعت 17

توافق گابريل با پرسپوليس


بازيکن برزيلي مدنظر سرخپوشان با مسئولان اين باشگاه توافق کرد.فرناندو گابريل، بازيکن برزيلي که چند روزي است در تمرين هاي پرسپوليس شرکت مي کند مورد تاييد حميد درخشان قرار گرفت. او پس از اين که آزمايشات پزشکي را نيز با موفقيت پشت سر گذاشت، صبح ديروز در باشگاه پرسپوليس حاضر شد و مذاکرات نهايي را با مسئولان اين باشگاه انجام داد.گابريل باعلي اکبر طاهري مديرامور اجرايي باشگاه توافق نهايي را انجام داده و قراراست پس از حضور در تمرين، مجددا به باشگاه برود تا قراردادش را امضا کند.

القادسيه مشتري جديد قوچان‌نژاد


داستان حضوررضا قوچان نژاد در باشگاه الکويت به روزهاي آخر خود نزديک مي‌شود و اين بازيکن ايراني به زودي از اين تيم جداخواهد شد. قوچان نژاد که درجام ملت‌هاي آسيا هم عملکرد خوبي داشت، با چند پيشنهاد مواجه شده که از جمله اين پيشنهادات مي‌توان به باشگاه القادسيه اشاره کرد.القادسيه که يکي ار رقباي اصلي تيم الکويت در ليگ فوتبال کويت محسوب مي‌شود، خواهان به خدمت گرفتن رضا قوچان نژاد است ولي هنوز مسئولان اين دو باشگاه نتوانسته‌اند از نظر مالي با هم به تفاهم برسند.روزنامه الجريده کويت در اين خصوص نوشت:با خريدهاي جديد باشگاه الکويت، اين باشگاه با رضا قوچان نژاد و ماکلله تسويه حساب مي‌کند. البته باشگاه القادسيه براي به خدمت گرفتن قوچان نژاد ابراز تمايل کرده و پيشنهادي300 هزار دلاري را به الکويت داده است اما مسئولان الکويت خواهان مبلغ 500 هزاردلار شده‌اند.

هلمکه؛ 6 هفته دور از فوتبال


کميته پزشکي باشگاه استقلال اعلام کرد که بازيکن آلماني اين تيم به مدت 6 هفته دورازميادين خواهند بود.با اعلام کميته پزشکي باشگاه استقلال هندريک هلمکه به دليل مصدوميت از ناحيه مينيسک پا نيازبه عمل جراحي دارد و به اين ترتيب وي6 هفته از ميادين دور خواهد بود.هلمکه که به تازگي به باشگاه استقلال پيوسته دربازي دوستانه استقلال برابر نفت آبادان مصدوم شد.


پيراهن شماره 5آرسنال براي آزمون


درخشش اخيرسردار آزمون، مهاجم20 ساله تيم ملي فوتبال کشورمان که درحال حاضرعضو تيم روبين کازان روسيه است سبب شده تا تيم‌هايي همچون آرسنال، ليورپول، تاتنهام، ميلان، يوونتوس وحتي بارسلونا به دنبال به خدمت گرفتن مهاجم آينده‌دار تيم ملي باشند.
سايت «ديلي استار» انگليس گزارش داد؛ هواداران اميدوارآرسنالي که ظاهراً تمايل زيادي براي پيوستن آزمون به تيم خود دارند با رجوع به صفحه تيم فوتبال آرسنال در سايت ويکي‌پديا نام سردار را در فهرست اوليه تيم‌شان قرار دارند. نکته جالب اينجاست که هواداران آرسنال پيراهن شماره 5 را هم براي وي درنظر گرفتند ولي مديران اين سايت خيلي سريع اين اشتباه کاربران خود را اصلاح کردند.آزمون20 ساله که ازاوبه عنوان مسي ايران ياد مي‌شود تاکنون در 8 بازي ملي 4 گل به ثمر رسانده است.
مسئولان باشگاه روبين‌کازان پيش از اين اعلام کرده‌اند که چندين باشگاه خواهان به خدمت گرفتن اين بازيکن جوان هستند که قيمتي معادل 5 ميليون پوند دارد.آيرات گارايف، مدير ورزشي تيم فوتبال روبين‌ کازان پيش از گفته بود؛ ما درخواست‌هايي در خصوص به خدمت گرفتن سردار آزمون دريافت کرده‌ايم ولي تا موقعي که اين انتقال رسمي نشود دليلي ندارد که دراين خصوص بحث کنيم.آزمون درفصل جاري در14 بازي براي روبين‌کازان تنها يک بار موفق به گلزني شده است.

کواچ 25 بهمن در ايران


سرمربي تيم ملي واليبال ايران براي مشاهده مرحله پلي‌آف ليگ برتر و تشکيل اردوي تيم ملي روز 25 بهمن به ايران مي‌آيد. اسلوبودان کواچ سرمربي صربستاني تيم ملي واليبال ايران پس از قهرماني در بازي‌هاي آسيايي اينچئون کره جنوبي به کشورش بازگشت تا مدتي استراحت کند. کواچ در آستانه آغاز مرحله پلي‌آف ليگ برتر واليبال درروز 25 بهمن ماه به تهران سفر خواهد کرد تا از نزديک شاهد کار ملي‌پوشان در رقابت‌هاي ليگ باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي