جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/11/13 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4919

 ميز خبر 

باهنر باتبريک آغاز دهه فجر:

اميدواريم شاهد وحدت اسلامي باشيم

نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي با تبريک آغاز سي و ششمين سال پيروزي انقلاب اسلامي ابراز اميدواري کرد که هر سال سايه درخت تنومند نظام جمهوري اسلامي ايران انبوه‌تر و پرثمرتر باشد.

به گزارش ايلنا، محمدرضا باهنر بعد از گرامي داشت لحظه تاريخي ورود امام در ساعت 9 و 33 دقيقه 12 بهمن 57 گفت: آغاز دهه مبارک فجر را به همه‌ همکاران و خانواده معظم شهدا و ايثارگران و ملت بزرگ ايران تبريک مي‌گويم و آرزوي علو درجات براي خانواده‌ معظم شهدا و شفاي عاجل براي ايثارگران و جانبازان دارم. نايب رئيس مجلس ابراز اميدواري کرد که با گذشت هر سال سايه درخت تنومند نظام جمهوري اسلامي انبوه‌تر و پرثمر‌تر شود و شاهد ارتقاي قدرت کيفي و کمي امت اسلامي باشيم. همچنين وحدت اسلامي محقق شود و شاهد سرنگوني کاخ‌هاي ظلم و و ستم باشيم تا اين انقلاب را به ست صاحب اصلي اش حضرت ولي عصر (عج) بسپاريم.

تکذيب برخي گزارش‌ها درباره جلسات شوراي عالي امنيت ملي

سخنگوي شورايعالي امنيت ملي انتشار برخي گزارش‌ها از سوي رسانه‌هاي وابسته به بيگانگان درخصوص موضوعات مطروحه در جلسات اين شورا را بي‌پايه و غيرواقعي خواند.

به گزارش ايرنا ،کيوان خسروي با تاکيد بر محرمانه‌بودن دستور جلسات شورايعالي امنيت ملي افزود: «تنها مرجع منتشر‌کننده مصوبات و تصميمات شورايعالي امنيت ملي دبيرخانه شورا است که براساس ضرورت در اين خصوص اطلاع‌رساني خواهد شد.» او با اشاره به ضرورت عدم تاثيرپذيري رسانه‌هاي داخلي از برخي فضاسازي‌هاي هدفمند از سوي مراکز خبري مشکوک گفت: «انتشار اخبار مجعول و بي‌اساس ازاين‌دست صرفا با هدف ايجاد التهاب و اختلاف در فضاي سياسي جامعه و انحراف افکار عمومي نسبت به اولويت‌هاي اصلي کشور انجام مي‌شود.»

کشف پولشويي 52 ميليارد توماني در کرمانشاه

رئيس پليس استان کرمانشاه از کشف پولشويي 520 ميليارد ريالي يکي از کارکنان دستگاه هاي دولتي خبر داد.

به گزارش ايرنا به نقل از پايگاه خبري پليس ،سردار «منوچهر امان اللهي» گفت: در پي اعلام اداره حقوقي يکي از شرکت هاي دولتي مبني بر اينکه يکي از کارکنان آن شرکت با انجام مانور متقلبانه و با سوء استفاده از موقعيت شغلي از حساب شرکت نزد يکي از بانک ها به نفع خود سوء استفاده کرده است، رسيدگي به موضوع در دستور کار قرار گرفت . وي افزود: اين کارمند متخلف مبلغ 520 ميليارد ريال به صورت متناوب از حساب شرکت برداشت و به حساب سپرده کوتاه مدت سود دار خود واريز کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي