جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/11/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 4922

 ابلاغ دستورالعمل پرداخت وام ويژه دانشجويان روزانه دکتري 

 
صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم دستورالعمل پرداخت وام ويژه دانشجويان دکتري را به دانشگاهها ابلاغ کرد. به گزارش خبرنگارمهر، دراين ابلاغيه، صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم از دانشگاهها درخواست کرد، ليست دانشجويان حائز شرايط اعلام شده را از تاريخ 20 بهمن الي يک اسفند 93 در سامانه صندوق رفاه (فاز2)، قرارداده و اقدامات لازم را صورت دهند. بديهي است پيشنهادهايي که پس از تاريخ فوق‌الذکر باشد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

دراين ابلاغيه از دانشگاه ها درخواست شده است که مشخصات فردي و تحصيلي دانشجو، شماره حساب دانشجو، سپردن سند تعهد محضري صحيح ثبت شود.همچنين عنوان شده شماره حساب بايد حساب‌هاي تجارت کارت جوان بوده و وجود 2 ضامن معتبر الزامي است.

براساس اين ابلاغيه، با توجه به محدود بودن اعتبارت وام مذکور صرفا به دانشجوياني که حداقل 2 سال تحصيلي به فراغت از تحصيل شان باقي مانده باشد، تعلق مي‌گيرد همچنين به دريافت‌کنندگان پژوهانه و دانشجوياني که بدهي معوقه دارند وام تعلق نمي‌گيرد.ارسال ليست دانشجويان روزانه دکتري تنها در دو نوبت مهر و ارديبهشت ماه ميسر است لذا از ارسال ليست در خارج از زمان اعلام شده جلوگيري شود. پرداخت وام پس از بررسي ليست استعلام از مراجع ذيصلاح صورت خواهد پذيرفت ارسال ليست به منزله موافقت با پرداخت نيست.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي