جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/12/03 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 4935

 اعلام اسامي دعوت شدگان به مصاحبه دکتري پژوهش محور دانشگاه آزاد 

به گزارش سرويس دانشگاهي ايسنا،‌دکتر علوي فاضل با اعلام اين خبر گفت: کليه متقاضياني که براي دکتري پژوهش محور ثبت‌نام کرده‌اند، مي‌توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.net از وضعيت خود مطلع شوند.علوي فاضل با بيان اينکه روند بررسي پرونده هاي متقاضيان پژوهش محور زمان بر است، گفت: پرونده متقاضيان با توجه به حد نصاب هاي معدل و ضرايب تعيين شده بر اساس رشته انتخابي داوطلبان بررسي شده و حائزين شرايط اوليه امروز اعلام خواهند شد.

وي در خصوص زمان مصاحبه دعوت شدگان گفت: متقاضيان حائز شرايط از امروز مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.net از نحوه مصاحبه خود مطلع شوند. زمان و محل مصاحبه داوطلبان رشته هاي مختلف از طريق همين سامانه و به تدريج اعلام خواهد شد .معاونت سنجش و پذيرش در خصوص مدارک لازم براي روز مصاحبه گفت: دعوت شدگان به مصاحبه مي بايست فرم پيشنهادي طرح تحقيقاتي که زمان ثبت نام ارسال کرده اند به ضميمه پروپوزال طرح تحقيقاتي، اصل مدرک کارشناسي و کارشناسي ارشد و کليه سوابق و توليدات علمي و پايان نامه کارشناسي ارشد و ريز نمرات خود را به همراه داشته باشند.

به گزارش روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي، وي تأکيد کرد: حضور استاد راهنما با تصوير حکم کارگزيني خود در جلسه مصاحبه ضروري است و در صورت عدم حضور استاد راهنما در جلسه مصاحبه، مصاحبه متقاضي کم لن يکن تلقي شده و هيچ مسئوليتي متوجه دانشگاه نيست.

علوي فاضل در پايان گفت: نتيجه نهايي پذيرش دوره دکتري پژوهش محور پس از انجام مصاحبه علمي از طريق همين سامانه اعلام خواهد شد


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي