جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1393/12/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 4950

 نهادهاي مالي 

 بانک رفاه کارگران، کارآفرين برتر شد

بانک رفاه کارگران عنوان کارآفرين برتر را از پنجمين جشنواره سالانه تجليل و تکريم از کارآفرينان و مديران اشتغالزاي کشور دريافت کرد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک رفاه کارگران، در اين جشنواره که 17 اسفند ماه سالجاري با هدف تجليل از تمامي کارآفرينان کشور و تاکيد بر جايگاه والاي شان، در محل دانشگاه شهيد بهشتي تهران برگزار شد با اهداي تنديس جشنواره و لوح تقدير از بانک رفاه کارگران قدرداني به عمل آمد.

بانک تجارت منتشر کرد:

ويژه نامه اقتصاد مقاومتي

به منظور مرور سياست‌هاي اجرايي اقتصاد مقاومتي ابلاغي از سوي رهبر معظم انقلاب و بررسي آخرين نظريه‌هاي مطرح شده در اين حوزه و تبيين برنامه‌ها اجرايي بانک تجارت در حوزه اقتصاد مقاومتي، اين بانک ويژه‌نامه "اقتصاد مقاومتي، شاهراه استقلال و پيشرفت"را منتشرکرد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت در اين ويژه‌نامه 28 صفحه‌اي، ضمن انتشار رويکرد مديران خود در زمينه اجراي سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي در عمليات بانکي و اجرايي، نظريه‌هاي وزير امور اقتصادي و دارايي و همچنين برنامه‌هاي بانک مرکزي در حوزه اقتصاد مقاومتي را به چاپ رسانده است.

اساسنامه جديد بانک پاسارگاد تصويب شد

اساسنامه جديد بانک پاسارگاد در جلسه مجمع عمومي فوق‌العاده اين بانک به تصويب سهامداران رسيد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط‌عمومي بانک‌پاسارگاد، در اين مجمع که با حضور بيش از86 درصد صاحبان سهام و به رياست سيدکاظم ميرولد رئيس هيات‌مديره و با حضور نماينده بانک‌مرکزي و سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد، سهامداران به تغيير اساسنامه اين بانک راي دادند.

شروع فروش الکترونيکي اوراق مشارکت براي اولين بار در نظام بانکي توسط بانک سپه

سيدکامل تقوي نژاد گفت: شعب بانک سپه از روز سه شنبه دوازدهم اسفند ماه براي اولين بار در نظام بانکي نسبت به فروش الکترونيکي اوراق مشارکت بازخريدي اقدام کرده اند. به گزارش آفرينش به نقل ازپايگاه اطلاع رساني بانک سپه، مديرعامل بانک سپه افزود: بانک سپه در راستاي تحقق دولت الکترونيک براي اولين بار در نظام بانکي کشور اقدام به طراحي فروش اوراق مشارکت بازخريدي توسط بانک به آحاد مختلف مردم در کليه شعب بانک کرد.

افزايش ساعت فروش ارز مسافرتي و زيارتي در شعب منتخب بانک ملي

بانک ملي ايران به منظور جلب رضايت مشتريان در ايام پاياني سال نسبت به افزايش ساعت کاري شعب منتخب عرضه کننده ارز مسافرتي و زيارتي اقدام کرد. به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانك ملي ،بر اين اساس ساعت فروش ارز مسافرتي و زيارتي که تا پيش از اين تا ساعت 12:30 بود، در حال حاضر افزايش يافته است و تمامي شعب منتخب بانک ملي ايران که اسامي آنها از طريق لينک هاي ذيل قابل مشاهده است، تا ساعت 17در تمامي روزهاي کاري هفته اقدام به فروش ارز مي‌کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي