جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/01/31 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4972

 خبر ويژه 

 سازمان بازرسي: گزارش مفاسد مالي را براي رهبر انقلاب ارسال کرديم

رييس سازمان بازرسي کل کشور با بيان اينکه برخورد قانوني با کساني که همچون زالو خون ملت را مي کشند اولويت ماست گفت: سازمان بازرسي در برابر افرادي که بخواهند به بيت المال تعدي کنند کوتاه نمي آيد و با آنان برخورد مي کند. به گزارش ايرنا، ناصر سراج، در مراسم توديع و معارفه بازرس کل استان فارس افزود: اين موضوع را در سال جاري به جد دنبال مي کنيم و با در نظر داشتن فرمان هاي رهبرمعظم انقلاب در زمينه همدلي و همزباني و همچنين اقتصاد مقاومتي صيانت از بيت المال و مبارزه با فساد را سرلوحه کار قرار مي دهيم . رييس سازمان بازرسي کل کشور به مديران دستگاه ها گفت: نگذارند ويروس فساد وارد دستگاه آنان شود زيرا اگر اين ويروس به تشکيلات و دستگاه وارد شد همه را آلوده مي سازد ما از مديران رياست نمي خواهيم ما از مديران مسووليت مي خواهيم و بايد به آن پايبند باشند.

سراج افزود: در برخورد با مفسده فقط به مجازات مباشر در جرم بسنده نمي کنيم و پاي معاون و شريک هم گير است و شريک و مباشر هم مسوول ارتکاب جرم هستند و با آنها برخورد مي شود.

وي بيان کرد: موضوع اقتصاد مقاومتي رويکردي شفاف است که توسط رهبرمعظم انقلاب ترسيم شده است و بر اين اساس گزارش هاي مفاسدي که اتفاق افتاده خدمت ايشان ارسال شده و در اولويت رسيدگي قرار دارد.

تيم هسته‌اي به وين مي‌رود؛

مذاکرات سه روزه براي نگارش توافق جامع

تيم مذاکره کننده هسته‌اي ايران به رياست معاونان ظريف بامداد چهارشنبه (2 ارديبهشت) براي شرکت در دور جديد رايزني‌ها به منظور نگارش توافق جامع هسته‌اي (برجام) راهي وين مي‌شوند.

به گزارش فارس، دور جديد رايزني‌هاي هسته‌اي بعد از بيانيه سوئيس (لوزان) از روز چهارشنبه در شهر وين پايتخت اتريش برگزار و سه روز به طول خواهد انجاميد.

اين رايزني‌ها قرار است پيش از ظهر چهارشنبه دوم ارديبهشت ماه در شهر وين و در سطح معاونان وزراي خارجه و مديران کل سياسي ايران و 6 کشور (آمريکا، فرانسه، روسيه، چين، انگلستان و آلمان) و با حضور هلگا اشميت معاون فدريکا موگريني مسئول سياست خارجي اتحاديه اروپا و همچنين در سطح کارشناسان برگزار و نگارش متن توافقنامه جامع هسته‌اي (برنامه جامع اقدام مشترک) آغاز شود.

بر همين اساس تيم مذاکره کننده هسته‌اي به رياست سيد عباس عراقچي معاون امور حقوقي و بين‌المللي وزارت خارجه، مجيد تخت روانچي معاون اروپا و آمريکاي وزارت خارجه و حميد بعيدي‌نژاد مديرکل امور سياسي و امنيت بين‌المللي وزارت خارجه به همراه ديگر اعضاي تيم مذاکره کننده بامداد چهارشنبه دوم ارديبهشت ماه راهي وين مي‌شوند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي