جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/01/31 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4972

 برگزاري آيين تجليل از بانوان شاغل در شرکت ملي حفاري ايران 

اهواز – خبرنگار آفرينش

همزمان با ايام فرخنده و با سعادت دخت نبوت ، و هفته بزرگداشت مقام زن ، روز مادر در آييني با حضور مديرعامل ، اعضاء هيئت مديره ، مديران و مسئولين از تلاشهاي بانوان شاغل در شرکت تجليل گرديد.

در اين مراسم مهندس حيدر بهمني مديرعامل شرکت به فعاليتهاي صنعت حفاري در تکميل چاههاي نفت وگاز و نقش آن در توليد اشاره کرد و گفت : بانوان شاغل در شرکت ملي حفاري ايران بعنوان اولين نهاد صنعتي که بفرمان مبارک حضرت امام خميني (ره) تاسيس و راه اندازي گرديد نقش موثري در راندمان کارها ايفا مي نمايند. بهمني به شعار سال جاري اشاره و بيان کرد : اگر مشکلي وجود داشته باشد بايد با همدلي و همزباني به يکديگر کمک نماييم زيرا اعتقاد دارم که هر چه براي خودمان مي خواهيم بايد براي ديگران نيز بخواهيم و مي بايست با همگرايي و همسويي در راه پيشرفت ، توسعه و شکوفايي ايران اسلامي تلاش مضاعفي بعمل آوريم.

وي کارکنان شرکت ملي حفاري ايران را نماد کار و تلاش صادقانه عنوان کرد و گفت : بايد به شايستگان ميدان داد تا کار کنند و هر کس که بيشتر و بدون حاشيه کار نمايد و به نظام خدمت کند شايسته احترام و تکريم است.

مديرعامل شرکت ملي حفاري ايران در ادامه گفت : ما همه وظيفه داريم در جهت پيشرفت ، تعالي و افزايش راندمان کار فعاليت نماييم زيرا درآمد شرکت بر اساس فعاليت هايي است که انجام مي دهيم، پس همه کارکنان در بهره وري تاثيرگذارند. بهمني در خاتمه با آرزوي سالي پر برکت و توفيق روز افزون براي کليه کارکنان گفت : ما همه خدمتگزار اين نظام مقدس هستيم و بسيار خرسندم که بانوان ملي حفاري در همه عرصه‌ها از جمله ورزشي ، فرهنگي ، هنري ، اجتماعي و... به فعاليت مشغول هستند.

در ابتداي اين آيين خانم عبودپور مسئول بسيج خواهران گزارشي از فعاليتهاي سال گذشته در زمينه برنامه هاي فرهنگي، ورزشي، پيگير مشکلات بانوان شاغل‌، برنامه‌هاي آموزشي ،پژوهشي ، توفيقات بانوان ، برگزاري اردوهاي درون و برون استاني، حضور بانوان ملي حفاري در فعاليتهاي استان، و ... ارائه کرد.

در پايان اين مراسم از 20 نفر بانوان نمونه حجاب و عفاف ، 5 نفر بانوان بازنشسته سال 93 ، حائزين رتبه برتر جشنواره غذا و هنرهاي دستي با اهداي الواح تقدير تجليل به عمل آمد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي