جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/03/02 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 4998

 امير خادم:
 وزارت ورزش دخالتي در واگذاري استقلال و پرسپوليس ندارد 

امير خادم معاون حقوقي ، امورمجلس و هماهنگي امور استان هاي وزارت ورزش و جوانان گفت: تشخيص فرد يا شرکت داراي صلاحيت خريد و مالکيت دو باشگاه استقلال و پرسپوليس بر اساس تصميمات گرفته‌شده برآمده از شوراي واگذاري است و هرگونه دخالت وزارت ورزش و جوانان در اين زمينه برآمده از شايعات است.
به گزارش پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان اردبيل، دکتر امير رضا خادم در گفت و گو با خبرنگاران و اهالي رسانه استان افزود: در دور چهارم مزايده دو باشگاه استقلال و پرسپوليس سه خريدار جدي پيشقدم شدند که سازمان خصوصي سازي اوايل هفته آينده در اين زمينه اطلاع رساني مي کند.
وي همچنين در پاسخ به پرسشي در زمينه احداث کمپ تيم هاي ملي در شهرستان سرعين اظهار کرد: کمپ سرعين در حد يک طرح است و با توجه به تعداد قابل توجه پروژه هاي نيمه تمام حوزه ورزش و با در نظر گرفتن اعتبارات موجود، هيچ پروژه جديدي در کشور آغاز نخواهد شد.
خادم افزود: تنها راه احداث اين کمپ اختصاص بودجه از محل اعتبارات استاني است تا در سال هاي آينده و بهبود وضعيت اقتصادي، براي تکميل آن از اعتبارات ملي استفاده شود.
معاون حقوقي، امور مجلس و هماهنگي امور استان هاي وزارت ورزش و جوانان با بيان اينکه بودجه اي براي آغاز طرح هاي ملي جديد نداريم، گفت: راه ديگراجراي چنين پروژه هايي اين است که با جذاب کردن اين پروژه ها، زمينه را براي حضور سرمايه گذاران بخش خصوصي فراهم کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي