جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/03/07 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5003

 واکنش فرمانده ناجا به فراخوان تجمع بنزين 

 
فرمانده نيروي انتظامي در مورد فراخوان منتشرشده در شبکه‌هاي اجتماعي براي تجمع در اعتراض به تک‌نرخي شدن بنزين، گفت: مردم ما هوشيارتر از آن هستند که اسير فراخوان‌هاي شبکه‌هاي اجتماعي شده و تا اين لحظه نيز گزارشي از تجمع حاصل نشده است.

به گزارش ايسنا، سردار حسين اشتري در حاشيه مراسم توديع و معارفه روساي پليس راهنمايي و رانندگي و در جمع خبرنگاران، افزود: مردم هوشيارتر از آن هستند که با يک فراخوان فريب بخورند و البته مسوولان نيز به دنبال حل دغدغه‌هاي مردمي هستند.فرمانده نيروي انتظامي با بيان اينکه کاهش تلفات جاده‌اي، ارتقاي فرهنگ ترافيکي و استفاده از سامانه کنترل هوشمند از اولويت‌هاي امسال پليس راهور است، در مورد چرايي پيگيري پليس براي تصويب قانون جديد راهور و برخي شايعات مبني بر اينکه پليس به دنبال جريمه بيشتر است، به ايسنا گفت: بايد فاز دوم قانون جديد راهنمايي و رانندگي نيز در مجلس مورد بررسي قرار گيرد و در صورت تصويب نسبت به اجراي آن اقدام خواهيم کرد.

اشتري با بيان اينکه هدف پليس تنها ارتقاي سطح فرهنگ ترافيکي مردم و کاهش تصادفات است، گفت: به هيچ عنوان دنبال جريمه و افزايش آن نيستيم بلکه معتقديم با وجود قانون جديد بازدارندگي و تاثير بيشتري درخصوص کاهش تصادفات ايجاد مي‌شود. وي همچنين در مورد آخرين وضعيت پليس افتخاري نيز گفت: پليس افتخاري در حال حاضر در مرحله مقدماتي قرار دارد و اميدواريم تا پايان سال حضور فعال‌تري داشته باشند. فرمانده نيروي انتظامي در مورد نقش پليس در قرارگاه سايبري انتخابات نيز گفت: هر وظيفه‌اي که قانون برعهده ما مي‌گذارد به آن عمل خواهيم کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي