جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/04/13 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5032

 حقوق کي‌روش 6 ماه عقب افتاده اما به ايران برمي‌گردد 

 
سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان با وجود عقب افتادن دستمزدش به زودي به ايران مي‌آيد.کارلوس کي‌روش پس از بازگشت از ترکمنستان به همراه تيم ملي، راهي مرخصي شد. 29 خرداد ماه آغاز مرخصي سرمربي پرتغالي تيم ملي بود که براي استراحت کردن راهي کشورش شد و اين مرخصي هنوز به پايان نرسيده است.

داستان از اين قرار است که علي کفاشيان در صحبت‌هاي اخير خود اعلام کرد در حال هماهنگي با کي‌روش هستند تا با حل برخي مشکلات اين مربي به ايران بازگردد. در حالي که طبق تاريخ نيز مدتي از زمان مرخصي کي‌روش باقي مانده اما اينکه رئيس فدراسيون فوتبال اعلام کرده کي‌روش با حل برخي مشکلات به ايران مي‌آيد کمي عجيب به نظر مي‌رسد.

همين موضوع نيز باعث شد بار ديگر بحث دستمزد کي‌روش به ميان بيايد و اينکه سرمربي تيم ملي تهديد کرده اگر 700 هزار دلار دستمزد عقب افتاده‌اش پرداخت نشود، به ايران نمي‌آيد.دستمزد کارلوس کي‌روش 6 ماه است که پرداخت نشده است. سرمربي تيم ملي نيز از اين موضوع تا حدود زيادي ناراحتي دارد. از سوي ديگر به نظر مي‌رسد فدراسيون فوتبال براي پرداخت حق و حقوق او دوباره دچار مشکل شده است اما نه ناراحتي کي‌روش و نه عدم پرداخت دستمزدش عاملي نيست که باعث به تعويق افتادن بازگشت او شود.

سرمربي تيم ملي در صدد است پس از پايان مرخصي خود به ايران بيايد و اين موضوع نيز بايد با هماهنگي فدراسيون فوتبال رخ بدهد، البته مشکل به وجود آمده نيز به دليل لغو سفر کارلوس کي‌روش و افشين پيرواني به روسيه است.

سفري که قرار بود سرمربي و مدير تيم ملي با توجه به گردهمايي مربوط به جام جهاني 2018 روسيه انجام دهند و با لغو اين سفر برنامه‌هاي کي‌روش نيز به هم ريخته است. حالا با توجه به اين تغيير برنامه فدراسيون فوتبال بايد هماهنگي‌هاي لازم را با کي‌روش انجام دهد تا تاريخ جديد بازگشت او مشخص شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي