جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/05/03 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5046

 رئيس دفتر رهبري: تيم مذاکره کننده ايران شجاعانه ايستادگي کرد 

 رييس دفتر مقام معظم رهبري تاکيد کرد:تيم مذاکره کننده هسته اي ايران،شجاعانه ايستادگي کردند.

به گزارش ايرنا، محمد محمدي گلپايگاني، در آيين بهره برداري از 38مسجد چهارمحال و بختياري در جمع مديران استان افزود: تيم مذاکره کننده هسته اي ايران شجاعانه در برابر قدرت هاي شيطاني و جنود لشگر ابليس ايستاد.

به گفته وي،هيچ کس ،جناياتي که دشمنان ،عليه ملت ايران در چند دهه اخير داشته، را از ياد نخواهد برد.

وي تاکيد کرد:جوانان غيرتمند و سپاهيان و بسيجيان، اجازه نخواهند داد که دوباره پاي آمريکا در اين کشور باز شود.

رييس دفتر مقام معظم رهبري تصريح کرد:مردم پس از پيروزي انقلاب اسلامي طمع آزادي و حريت را چشيده اند و به هيچ عنوان اجازه نفوذ استکبار را نمي دهند.

محمدي گلپايگاني يادآور شد:کشورهاي اروپايي مطيع و گوش به فرمان آمريکا هستند و در شوراي امنيت نيز به فرمان آمريکا به طرح 'برجام' راي دادند.

وي تصريح کرد:فقط ايران اسلامي است که توان مقابله با شيطان بزرگ را دارد و همان گونه که مقام معظم رهبري فرمودند،ايران هرگز به دنبال جنگ نيست اما اگر آمريکايي ها بخواهند اقدامي کنند، شرمنده و سرافکنده خواهند شد.

رييس دفتر مقام معظم رهبري،به جنايات آل سعود در يمن نيز اشاره کرد و گفت:مسجد الحرام و مسجد النبي متاسفانه در دست نا اهلان است و اميد است امور اين مسجد را صالحان در دست گيرند.

آيت الله محمدي گلپايگاني اظهار داشت:مسجد الحرام ،مدفن بسياري از پيامبران بزرگوار است و حجر الاسود را پيامبر و ائمه اطهار سلام عليها بارها برآن بوسه زنده اند و بايد حرمت مسجد الحرام را نگاه داشت،که متاسفانه افرادي که خود را خادمان حرمين شريفين مي دانند،با کفش وارد بيت الله الحرام شده اند. به گفته وي،جنايات آنان در يمن همانند رژيم غاصب و کودک کش صهيونيستي است و هر دو رژيم ، کودکان بي دفاع مسلمانان را مي کشند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي