جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/05/06 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5049

 نهادهاي مالي 

 مديرعامل بانک ملي:

لغو تحريم‌ها، نقش‌آفريني بانک ملي در عرصه بين‌الملل را تقويت مي‌کند

همزمان با سفر دکتر روحاني رييس جمهور اسلامي ايران به استان کردستان، دکتر همتي مديرعامل بانک در رأس هياتي از مديران ارشد اين بانک از اداره امور شعب استان کردستان بازديد کرد.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانك ملي ،در اين بازديد که کريمي عضوهيات مديره ، شايان مدير امور شعب منطقه يک کشور، ذاکري مدير امور مجلس و مدني رئيس اداره حوزه مديريت بانک وي را همراهي مي‌کردند، همتي ضمن حضور در همايش روساي شعب استان و ابراز خرسندي از حضور خود درجمع همکاران کردستاني، گفت: اعتقاد من بر اين است که سال 94 قطعا براي ما سال پيشرفت خواهد بود زيرا در سال گذشته بالاي 60هزار ميليارد وصولي وتعيين تکليف معوقات داشته ايم و اين کار بزرگي است که همه همکاران انجام داده اند و توانستند معوقات را با رعايت حال توليدکنندگان و حمايت از آنها، سروسامان دهند.

وي اظهار داشت: با فضاي مثبت ايجاد شده در اثر توافق هسته‌اي و لغو تحريم‌ها، توان بانک ملي ايران جهت نقش آفريني در مراودات بين المللي بيشتر شده و وجود 13شعبه در خارج از کشور مي‌تواند نويد بخش آينده اي درخشان تر براي بانک ملي باشد . يادمان نرفته در شرايط بسيار سختي به سر مي‌برديم ودر آن زمان بانک دچار مشکلات شديدي شده بود و چاره اي نداشتيم که تدابير جديدي را اتخاذ نماييم تا هزينه ها و درآمدها هماهنگ شوند و بانک بتواند جايگاه خودرا به عنوان بزرگترين بانک کشور و عامل توسعه و پيشرفت ايران تثبيت کند.

مدير عامل بانک صادرات بر تداوم نهضت مدرسه سازي تاکيد کرد

همزمان با سفر رييس جمهور محترم و هيات دولت به استان کردستان، با حضور مدير عامل، جمعي از مديران بانک صادرات ايران و مقامات محلي عمليات ساخت مدرسه ولايت 12در شهرستان سقز آغاز شد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ايران، همزمان با سفر هيات دولت به استان کردستان، با حضور مديران عالي اين بانک، معتمدان و مقامات محلي، عمليات ساخت مدرسه ولايت 12را در راستاي ايفاي رسالت هاي اجتماعي و با هدف اعتلاي فرهنگ و دانش جامعه و ايجاد فرصت آموزش براي نسل هاي آتي در شهرستان سقز آغاز کرد.

اسماعيل لـله گاني مدير عامل بانک صادرات ايران در آيين آغاز عمليات اجرايي احداث مدرسه ولايت دوازده، گفت: همکاران خدوم اين بانک با تخصيص بخشي از حقوق خود و يا کمک هاي نقدي در امر مقدس مدرسه سازي گام هاي مؤثري در راستاي پيشرفت و آباداني کشور برداشته اند.

وي افزود: امروزه شاهديم که اين بانک به عنوان پيشگام در نهضت مدرسه سازي ايفاي نقش مي کند و ساير سازمانها و نهادها درصدد الگو برداري از اين اقدام حسنه بانک هستند که اين امر مي تواند در نهايت به اعتلاي فرهنگ و دانش جامعه و توسعه و پيشرفت کشور منتهي شود.

مديرکل روابط عمومي بانک تجارت:

ديوار بي اعتمادي بين مردم و بانک ها بايد فرو ريخته شود

مديرکل روابط عمومي بانک تجارت با بيان اين مطلب که در ايران بين بانک ها و مردم همواره نوعي ديوار بي اعتمادي وجود داشته و نقش بانک ها در اقتصاد کشور همواره در بدنه طبقات مختلف جامعه با نوعي سوءظن مورد قضاوت قرار گرفته است، افزود: جدا از ريشه هاي تاريخي اين موضوع، طي سال هاي اخير نيز شاهد هجمه هاي غيرمنصفانه به شبکه بانکي بوده ايم و متاسفانه بايد اذعان داشت که تاکنون هيچ تلاش موثر و نظام مندي از سوي بانک ها براي تصحيح و تغيير اين نگاه صورت نگرفته و خدمات بزرگ بانک ها براي توسعه و پيشرفت کشور از طريق اعطاي هزاران هزار ميليارد ريال تسهيلات به پروژه هاي مختلف هيچگاه انعکاس درست و مناسبي در فضاي رسانه اي کشور نداشته است.

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانك تجارت ،ابراهيم کاظم پور در آستانه برگزاري "نخستين همايش بررسي نقش روابط عمومي در صنعت بانکداري"، در گفتگو با خبرنگار "ستاد خبري" با اشاره به اين موضوع که در مسير تغيير اين وضعيت، نقش واحدهاي روابط عمومي بانک ها بسيار حساس تر از گذشته است، گفت: واحدهاي روابط عمومي شبکه بانکي مي توانند با شکل دهي يک سامانه مشترک ارتباطي به تبيين خدمات نظام بانکي به اقتصاد کشور بپردازند و انتقادات غيرمنصفانه و غيراخلاقي را با سرعت، هماهنگ و موثر پاسخگو باشند.

مهلت ارسال آثار به جشنواره فيلم کوتاه پاسارگاد تمديد شد

به دليل استقبال کم‌نظير و درخواست علاقمندان، مهلت ارسال آثار به نخستين جشنواره فيلم 180 ثانيه‌اي پاسارگاد که به ابتکار بانک‌پاسارگاد در حال برگزاري است، تمديد شد.به گزارش آفرينش به نقل از روابط‌عمومي بانک‌پاسارگاد، خسرو رفيعي مشاور مديرعامل و مدير روابط‌عمومي اين بانک با اعلام اين خبر گفت: هيات اجرايي و هيات داوران، در پي استقبال بسيار خوب علاقمندان و درخواست آنها، مهلت ارسال آثار را به جشنواره فيلم کوتاه پاسارگاد، تا انتهاي شهريور ماه 1394 تمديد کرد. رفيعي ادامه داد: تاکنون بيش از 603 نفر در اين جشنواره ثبت نام کرده‌اند که از اين تعداد 107 فيلم و 35 ايده به دبيرخانه جشنواره ارسال شده است. مدير روابط‌عمومي بانک‌پاسارگاد افزود: به دليل اين استقبال بسيار خوب بانک‌پاسارگاد قصد دارد علاوه بر اهداي جوايز به برگزيدگان اين جشنواره، آثار برگزيده و منتخب اين عزيزان را نيز خريداري کند. همچنين اين بانک در جهت حمايت و ايجاد انگيزه در علاقمندان، پس از اتمام جشنواره و اعلام نتايج، زمينه را براي اکران عمومي آثار برگزيده، در يکي از سالن‌هاي سينماي تهران، مهيا خواهد کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي