جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/05/07 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5050

 دقيقه نود 

 خداحافظي سپهر حيدري از فوتبال

بازيکن پيشين تيم فوتبال پرسپوليس اعلام بازنشستگي کرد.سپهر حيدري بازيکن پيشين تيم پرسپوليس در سن 35 سالگي از فوتبال خداحافظي کرد.اين مدافع که موفق شد گل قهرماني پرسپوليس را در دقيقه 96 ديدار با سپاهان در خردادماه سال 87 به ثمر برساند آخرين بار با پيراهن ذوب‌آهن در مسابقات ليگ برتر به ميدان رفت.

حيدري با حضو در کلاس‌هاي مربيگري قصد دارد به عنوان مربي به دنياي فوتبال برگردد.

فريدون زندي سورپرايز پرويز مظلومي است؟

فريدون زندي بازيکني که سه فصل قبل ستاره پرويز مظلومي در استقلال بود، شايد به اين تيم بازگردد.در چند روز گذشته شايعات زيادي درباره انتقال اين بازيکن به استقلال شنيده مي شود. زندي پس از مصدوميت سختي که داشت توانست با انگيزه فراوان و تلاش زياد، دوباره تمريناتش را شروع کند و اين روزها کاملا آماده شود. زندي نزديک به 8 ماه است به صورت فشرده تمرين مي کند و آماده بازي است. پرويز مظلومي بي ميل نيست زندي را دراختيار داشته باشد و اتفاقا باشگاه هم مذاکراتي با او داشته است. البته زندي مي گويد: «من ترجيح مي دهم فعلا چيزي در اين باره نگويم. بايد ببينيم در روزهاي آينده چه پيش مي آيد.» فريدون بازيکن آزاد است و مي تواند خارج از پنجره نقل و انتقالات هم قرارداد امضا کند. بايد ديد آيا او سورپرايزي خواهد بود که پرويز مظلومي از حضورش در استقلال مي گفت؟

عليرضا جهانبخش، يکي از 9 نامزد خروج از ليگ فوتبال هلند

مهاجم جوان و ملي‌پوش و ايراني تيم فوتبال ان.ايي.سي‌ نايمخن يکي از 9 بازيکني ليگ فوتبال هلند است که احتمال خروج‌اش از ليگ هلند وجود دارد.عليرضا جهانبخش که مدت 2 سال است به عنوان لژيونر در فوتبال باشگاهي هلند کار مي‌کند، در اين مدت آنقدر خوب کار کرده که نظر تيم‌هاي ديگر را به خود جلب کرده است.

براساس اطلاعاتي که يک سايت فوتبال هلند ارائه کرده،‌وي يکي از 9 ستاره‌اي است که احتمال رفتن‌اش از ليگ اردي‌ويزه هست.اين منبع نوشته که باشگاه به اين مهاجم 21 ساله تا به اين لحظه اجازه خروج را نداده و تلاش کرده به همکاري با او ادامه دهد.

اعتراض شديد 2 پرسپوليسي

مشخص نشدن تکليف دو بازيکن تيم پرسپوليس صداي آنها را درآورده است.محمد عباس زاده و مسعود همامي با وجود اينکه بارها به باشگاه پرسپوليس مراجعه کردند اما نتوانستند رضايت نامه خود را دريافت کنند.

عباس زاده و همامي از عملکرد طاهري سرپرست باشگاه پرسپوليس انتقاد کرده و گفته‌اند با وجود قرارداد با سرخپوشان نام آنها براي در فهرست فصل آينده به چشم نمي خورد. بايد ديد سرانجام تکليف اين دو بازيکن چه خواهد شد.

روزگار سياه قويِ سپيد

به جهنم انزلي خوش آمديد!

حضور مالک جديد در باشگاه ملوان بندرانزلي، خبر خوشايندي براي هواداران اين باشگاه به نظر مي رسيد. آن ها اميدوار بودند داريوش بهشتي بيشتر از سيروس محجوب براي تيم هزينه کند و اهداف بلندمدت تري نيز در سر داشته باشد. بهشتي در اولين اقدام بعد از مذاکره با دايي، امير قلعه نويي را روي نيمکت تيمش نشاند. اتفاقي که نسبت به انتخاب نصرت ايراندوست توسط محجوب، يک گام رو به جلوي بلند براي ملواني ها به شمار مي رفت.

به گزارش آفرينش و به نقل از آي اسپورت حفظ بازيکنان فصل گذشته و اضافه شدن چند بازيکن-سرباز، ترکيب نسبتا خوبي براي تيم فوتبال ملوان ساخته است. اضافه شدن هوشمندانه اکبر محمدي به کادر فني باشگاه نيز موجب خواهد شد چند بازيکن جوان خوب به ملوان راه پيدا کنند و شايد چند پديده تازه در انزلي به فوتبال معرفي شوند. اين دورنماي مثبت براي تيم سفيدپوش انزلي اما در دو روز اخير تحت تاثير خبري عجيب قرار گرفته است. خبرِ خروج مالک باشگاه، پيش از شروع فصل جديد رقابت هاي ليگ برتر!

اختلاف با هيات مديره باشگاه، اصلي ترين دليل بهشتي براي کنار رفتن از ملوان است. از يک سو هيات مديره از عملي شدن وعده هاي او و احتمال پرداخت هاي باشگاه زير نظر اين مالک اطمينان حاصل نکرده و از سوي ديگر، تاييد نشدن توسط هيات مديره و از دست رفتن فرصت چند انتقال، موجب شده بهشتي ديگر تمايلي به حضور در باشگاه نداشته باشد و يا اينکه حداقل اين تهديد را براي ملواني ها به کار ببرد. در اين شرايط نااميدکننده، حتي احتمال جدايي قلعه نويي از باشگاه نيز وجود خواهد داشت.

اينکه ملوان در فاصله دو روز به آغاز ليگ برتر هنوز وضع مديريتي روشني ندارد، به خوبي نشان مي دهد که اين باشگاه همچنان شرايط خصوصي شدن را ندارد. ملوان در همه سال هاي زير نظر نيروي دريايي بودن تيم آرام و کم حاشيه اي به لحاظ مديريتي بوده که وضع مالي مناسبي ندارد و حالا در سال هاي حصوصي شدن و مناسب شدن وضع مالي، انگار دست هايي توي کار است که اين باشگاه رنگ ثبات و آرامش را نبيند. هنوز هم شايد افرادي به خريد باشگاه متمايل باشند اما حقيقت آن است که در انزلي بنرِ «به جهنم ما خوش آمديد!» را بيشتر از تيم هاي رقيب، به مالکانِ خود باشگاه نشان مي دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي