جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/05/11 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 5053

 نهادهاي مالي 

 اينترنتي قبض خود را در سايت بانك صادرات پرداخت كنيد

بانك صادرات ايران در جهت پاسخگويي به نياز مشتريان و كاهش هزينه ها سامانه پرداخت قبوض خدمات شهري از طريق وب سايت اينترنتي را عملياتي نمود .

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانك صادرات ايران، هموطنان با استفاده از اين خدمت كه با هدف افزايش رضايتمندي آنها و سطح دسترسي بيشتر به خدمات نوين طراحي شده است قادر خواهند بود تا وجوه قبوض خدمات شهري (آب، برق و گاز و ...)خود را از طريق درگاه اينترنتي با استفاده از كليه كارت هاي بانكي عضو شتاب پرداخت نمايند. بر اين اساس هموطنان گرامي در سراسر كشور مي توانند با مراجعه به وب سايت اين بانك به نشاني www.bsi.ir با استفاده از مشخصات كارت بانكي (شماره كارت، رمز دوم، تاريخ انقضاء و كد cvv2) قبض خود را در كليه ساعت شبانه روز پرداخت نمايند .

شايان ذكر است اين بانك به منظور ايجاد ارزش افزوده بيشتر براي سازمان ها و نهادها امكان پرداخت قبوض به صورت دسته اي را نيز در آينده نزديك عملياتي خواهد نمود .

مديرعامل بانک ‌پاسارگاد درنشست هم‌‌انديشي با نخبگان ايراني خارج از کشور

نشست ‌هم‌انديشي دانشگاه خاتم و نخبگان ايراني که هم‌اکنون در دانشگاه‌هاي معتبر خارج از کشور مشغول فعاليت هستند، به منظور هم فکري جهت توسعه و ارتقاي جايگاه علمي دانشگاه خاتم برگزار شد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط‌عمومي بانک‌پاسارگاد،بر اساس اين خبر، در اين نشست که با حضور دکتر قاسمي مديرعامل بانک‌پاسارگاد و رييس دانشگاه، برخي از اعضاي هيات امنا، هيات اجرايي و مسئولان دانشگاه و همچنين نخبگان ايراني برگزار شد، در خصوص مباحثي مانند فعاليت‌هاي پژوهشي دانشگاه، ايجاد ارتباط سيستماتيک پايدار بين دانشگاه و صنعت، بازنگري در نحوه آموزش و تاثيرگذاري آن در توسعه کشور، ايجاد رشته‌هاي تحصيلي با توجه به بررسي نيازهاي کشور و اولويت‌بندي آنها و ... بحث و تبادل نظر شد.

گفتني است دانشگاه خاتم از سال 1390 با تمهيدات بعمل آمده و حمايت‌هاي بانک پاسارگاد، با رويکردي متفاوت و جديد اقدام به پذيرش دانشجو کرد. هم‌اکنون اين دانشگاه در بين دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي کشور که در 5 سطح طبقه‌بندي شده‌اند، جزء 47 دانشگاه سطح اول طبقه‌بندي شده‌است.

ارتقاء نسخه همراه بانک سپه

رييس اداره کل خدمات فناوري اطلاعات و توسعه بانکداري نوين بانک سپه از ارتقاء نرم افزار همراه بانک سپه خبر داد.

به گزارش آفرينش به نقل ازپايگاه اطلاع رساني بانک سپه،حسين صلواتي اظهار داشت: مشتريان مي توانند به منظور ارتقاء و توسعه نرم افزار همراه بانک سپه (نسخه مشتري محور اندرويد) از تاريخ 4/5/94 به وب سايت بانک سپه مراجعه نمايند.

وي در خصوص برخي از قابليت هاي اين خدمت به انتقال وجه حساب به حساب خود بدون محدوديت مبلغ، اعلام موجودي کارت (داخلي)، انتقال وجه حساب به کارت (داخلي) و انتقال وجه کارت به کارت (داخلي) اشاره کرد و يادآور شد: ويرايش نام حساب مقابل، افزودن کارت مقابل، ويرايش نام کارت مقابل، حذف کارت مقابل و دريافت کارتهاي مقابل از مرکز از مزاياي پروژه نرم افزاري همراه بانک سپه است.

با حکم رئيس کل بانک مرکزي؛

ديواندري جايگزين نيلي در پژوهشکده پولي و بانکي شد

علي ديواندري با حکمي از سوي رئيس کل بانک مرکزي، رئيس پژوهشکده پولي و بانکي شد.

به گزارش تابناک اقتصادي، در اين حکم ولي الله سيف رئيس کل بانک مرکزي ابراز اميدواري کرده است تا ايشان با استفاده از تجريبات ارزنده خود و بهره گيري و مشاورت اعضاي هيات علمي دانشگاه ها، کارشناسان اقتصادي و صاحب نظران نسبت به تقويت، گسترش و ارتقاء سطح علمي پژوهشکده اقدام کنند.

علي ديواندري، مدرک دکتري خود را در رشته مديريت استراتژيک از دانشگاه تهران اخذ و مديريت عامل بانک‌هاي پارسيان و ملت را در کارنامه خود ثبت کرده است.

سيف در حکم ديگري نيز با قدرداني از زحمات فرهاد نيلي در طول دوره رياست پژوهشکده، موفقيت او را در ماموريت جديد از درگاه خداوند خواستار شد. پيش از وي، نيلي، مسئوليت اين جايگاه را بر عهده داشت که با معرفي شدن به عنوان نماينده ايران در بانک جهاني، ديواندري سکان اين بازوي تحقيقاتي بانک مرکزي را در درست مي‌گيرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي