جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/05/31 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5069

 آغاز ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان آزمون دکتري از امروز 

 به گزارش آفرينش، مشاور عالي سازمان سنجش آموزش کشور از پذيرش 10 هزار و 193 نفر در آزمون دکتري سال 94 خبر داد.دکتر حسين توکلي افزود: نتايج نهايي آزمون نيمه متمرکز دوره‌هاي دکتري تخصصي سال 94 از روز چهارشنبه 28 مرداد ماه بر روي سايت سازمان سنجش به نشاني WWW.SANJESH.ORG منتشر شده است.

به گفته‌ي ايشان، 10 هزار و 193 نفر در اين آزمون پذيرفته شده‌اند که از اين تعداد 4414 نفر زن و 5779 نفر مرد هستند. همچنين داوطلباني که پذيرفته شده‌اند، با توجه به مندرجات اطلاعيه سازمان سنجش و اطلاعيه دانشگاه‌ها و مدارک مورد نياز ابتدا براي آگاهي از نحوه ثبت‌نام به پايگاه اطلاع رساني دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالي مراجعه کنند.

مشاور عالي سازمان سنجش آموزش کشور يادآور شد: در صورت اعلام نشدن زمان ثبت‌نام از سوي دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالي، ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان در روزهاي شنبه (سي و يکم مرداد ماه)، يکشنبه (اول شهريور ماه) و دوشنبه (دوم شهريورماه) انجام خواهد شد.

كارنامه داوطلبان، فردا منتشر مي‌شود

دكتر توکلي با اشاره به زمان انتشار کارنامه، خاطرنشان کرد: کارنامه داوطلبان آزمون دکتري سال 94 روز يکشنبه (اول شهريور ماه) بر روي سايت سازمان سنجش منتشر مي‌شود و با توجه به اينکه صحت نتايج تائيد شده است، در صورت هر گونه اعتراض داوطلبان نيز فرصت دارند اعتراض خود را به صورت اينترنتي در روزهاي اول شهريور ماه تا سي‌ام مهرماه به سايت سنجش ارسال کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
گزارش
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي