جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/06/11 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5079

 دقيقه نود 

 محرم از ليست سپاهان خارج نمي شود

اصغر باقريان اعلام کرد،محرم نويدکيا از ليست سپاهان خارج نمي شود تا زماني که خودش تصميم به بازگشت بگيرد.

باقريان در مورد آخرين وضعيت بازگشت محرم نويدکيا به تمرينات و شرايط بازي کردن پريرا و پادواني براي سپاهان توضيحاتي به ورزش سه داد و اعلام کرد،اين بازيکنان از ليست تيم خارج نمي شوند.

مديرعامل سپاهان در همين رابطه گفت:ما نيازي نداريم تا بازيکني را ازليست خارج کنيم چون براي جذب بازيکن جديد جاي خالي داريم .محرم بايد خودش براي بازگشت به سپاهان تصميم بگيرد و اولين قدم را خودش را بردارد. او بايد قدم اول را بردارد و بعد باشگاه کارهاي لازم را براي بازگشت او به تمرينات و تيم انجام مي دهد.او بايد توقعات و خواسته هايش را مطرح کند و از نظر ما اين مسائل قابل حل است اما او چند بار جواب سرپرست و ساير مسوولان باشگاه را نداده است. فعلا بايد صبر کنيم تا خودش تصميم

بگيرد و از نظر ما همه چيز درست مي شود. ما خيلي دوست داريم او به سپاهان برگردد چون حضورش غنيمت است اما تا وقتي خودش تصميم نگيرد،نمي توانيم کاري انجام دهيم. نام محرم نويدکيا از ليست سپاهان خارج نمي شود تا وقتي که برگردد.

فاش شدن راز جدايي دي‌ماريا از منچستريونايتد

هافبک پيشين آرژانتيني منچستر يونايتد اعتراف کرد که کنار آمدن با فلسفه لوئيس فان خال بسيار سخت بود و همين باعث شد تا در نهايت شياطين سرخ را ترک کند.

آنخل دي‌ماريا در فصل جابه‌جايي تابستاني سال قبل با رقم بسيار بالايي به منچستريونايتد پيوست و به عنوان گران‌ترين بازيکن تاريخ ليگ جزيره انتخاب شد. اين هافبک آرژانتيني در حالي به شياطين سرخ پيوست که در فصل قبل از آن، عملکرد خيره‌کننده‌اي در رئال مادريد داشت و با اين تيم موفق به قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا شده بود. او اما در يونايتد عملکرد ضعيفي داشت و يکي از بدترين خريدهاي فصل لقب گرفت.

دي‌ماريا در نهايت در تابستان سال جاري از منچستريونايتد جدا شد و تصميم گرفت که به پاري سن ژرمن برود. او در گفت و گويي که با روزنامه منچستر ايونينگ داشت، لوئيس فان خال را دليل اصلي جدايي‌اش از يونايتدها برشمرد.

دي‌ماريا در اين زمينه گفت: فان خال فلسفه خاص خود را دارد و کنار آمدن با تفکرهاي او بسيار سخت است. نتوانستم خودم را با طرز فکر فان خال سازگار کنم و اين دليل اصلي جدايي‌ام از منچستريونايتد بود. با مربيان زيادي کار کرده‌ام اما بايد اعتراف کنم کنار آمدن با فان خال از همه سخت‌تر است.

اين ستاره آرژانتيني ادامه داد: در منچستريونايتد شروع بسيار خوبي داشتم تا اين که با آسيب ديدگي مواجه شدم. بعد از پشت سرگذاشتن دوران آسيب، ديدگي فان خال پست مرا تغيير داد و اين باعث شد تا نتوانم عملکرد خوبي داشته باشم. پس از آن بود که لوران بلان، سرمربي پاري سن ژرمن با من تماس گرفت. او تاکيد کرد که اگر به تيم او بروم به من اجازه خواهد داد در همان پستي که در رئال مي‌درخشيدم، بازي کنم و در نهايت من هم قبول کردم به پاري سن ژرمن بيايم.

عدنان يانوزاي با قراردادي قرضي راهي دورتموند شد

يانوزاي در دورتموند پيراهن شماره نه را خواهد پوشيد.

باشگاه دورتموند و البته عدنان ستاره جوان بلژيکي هر دو، اين انتقال قرضي را تاييد کردند.

عدنان يانوزاي ستاره جوان منچستريونايتد با قراردادي قرضي براي يک فصل راهي دورتموند شد. او در اين تيم پيراهن شماره نه را مي پوشد.

او بعد از نهايي شدن انتقالش گفت : دورتموند، باشگاهي بزرگ است که هواداراني عالي دارد که حامي اين تيم هستند، به شدت منتظر فصل پيش رو هستم تا به دستاوردهاي بزرگي همراه دورتموند دست پيدا کنم.

مسعود شجاعي به الغرافه پيوست

مسعود شجاعي به عنوان بازيکن آزاد به الغرافه پيوست تا تعداد ايراني هاي حاضر در قطر به عدد هفت برسد. او که فصل قبل در عضويت الشحانيه بود، بعد از اشکان دژاگه، مجتبي جباري، پژمان منتظري، مهرداد پولادي و آندرانيک تيموريان و محمد نوري هفتمين بازيکن ايراني حاضر در قطر خواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي