جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/07/18 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5110

 آخرين آمار فروش فيلم‌هاي در اکران 

 
آخرين آمار فروش فيلم‌هاي در اکران به روايت پخش‌کنندگان اعلام شد.حبيب اسماعيلي (مدير پخش فيلمسازان مولود) که پخش فيلم «360 درجه» اولين ساخته‌ي سام قريبيان را برعهده دارد درباره‌ي آخرين رقم فروش اين فيلم به ايسنا گفت: اين فيلم نمايش خود را از هشتم مهرماه آغاز کرده و پس از 9 روز نمايش در تهران با 23 سالن ،به رقم فروشي در حدود 120 ميليون تومان رسيد است.

همچنين بر طبق گفته‌ي اسماعيلي، اکران اين فيلم در شهرستان‌ها از پنج شنبه شب شروع شده است.

تهيه‌کنندگي اين فيلم که ميلاد کي‌مرام، پريناز ايزديار، امير آقايي، ميترا حجار، حبيب اسماعيلي، رضا رويگري، بهاره رهنما، سام قريبيان و... از بازيگرانش هستند، را فرامرز قريبيان بر عهده دارد.

غلامرضا فرجي، مدير پخش حوزه هنري فروش فيلم «مزار شريف» آخرين ساخته‌ي عبدالحسن برزيده را پس از 30 روز اکران در تهران با 10 سالن، 133 ميليون و 400 هزار تومان و با 15 سالن در ديگر شهرها، 139 ميليون و 850 هزار تومان اعلام کرد.

اين فيلم به تهيه‌کنندگي منوچهر شاهسواري و بازي حسين ياري و مهتاب کرامتي کشتار ديپلمات‌هاي ايراني در کنسولگري ايران در شهر مزار شريف افغانستان را به تصوير مي‌کشد.

بنا بر گفته‌ي سعيد خاني، مدير پخش فيلم «قندون جهيزيه»، اين فيلم به کارگرداني علي ملاقلي‌پور در تهران پس از هشت هفته اکران در 15 سالن، يک ميليارد و 90 ميليون تومان و در ديگر شهرها، با اکران هفت هفته اکران در 13 سالن، 335 ميليون تومان فروش داشته است.

اين فيلم کمدي با بازي صابر ابر، نگار جواهريان، اکبر عبدي و افسانه چهره‌آزاد، قصه‌ زوج جواني را روايت مي‌کند که قرارداد اجاره‌ خانه‌ي آن‌ها پايان يافته است، اما پول کافي براي تغيير مکان ندارند. در نتيجه براي ماندن در آن خانه دست به کارهايي مي‌زنند که ماجراهايي را رقم مي‌زند.

فيلم «دلتنگي‌هاي عاشقانه» ساخته‌ي رضا اعظميان هم که از 24 شهريورماه نمايشش در تهران آغاز شده، تا پايان پنج شنبه شب پس از 22 روز اکران در 12 سالن، 102 ميليون تومان و پس از 10 روز نمايش در 12 سالن، 25 ميليون تومان فروخته است.

به گفته‌ي امير قطبي مديرپخش «فيلميران» در اين فيلم که محمدرضا فروتن، ميترا حجار، رويا تيموريان، شاهرخ فروتنيان، سيامک اطلسي، مريم کاوياني و شيوا خنياگر به ايفاي نقش مي‌پردازند، در مجموع به فروش کلي 127 ميليون تومان رسيده است.

اين فيلم که محصول سال 1391 است، زندگي يک زوج جوان است که هنگام بازگشت از ماه عسل متوجه حمله‌ نيروهاي عراقي به ايران مي‌شوند و زندگي آن‌ها دستخوش تغيير مي‌شود.

قطبي همچنين فروش کلي «دوران عاشقي» فيلمي از عليرضا رئيسيان، را پس از 10 هفته نمايش، در مجموع تهران و شهرستان‌ها دو ميليارد و 410 ميليون تومان، عنوان کرد.

آخرين ساخته‌ي رئيسيان که روايتگر داستاني عاشقانه در بستر مسائل اجتماعي است با در اختيار داشتن 10 سالن نمايش در تهران و 7 سالن در ساير شهرها، پس از 70 روز نمايش همچنان به اکران خود ادامه مي‌دهد.در اين فيلم ، ليلا حاتمي، شهاب حسيني، فرهاد اصلاني، پرويز پورحسيني و بيتا فرهي و... به ايفاي نقش مي‌پردازند.

همچنين داريوش بابائيان مدير پخش «شکوفا فيلم»، آخرين آمار فروش فيلم «مردن به وقت شهريور» که از هفتم مردادماه اکران شده است را در تهران با 6 سالن، يک ميليارد و 160 ميليون تومان و در ديگر شهرها با 34 سالن، 785 ميليون تومان عنوان کرد.

در اين فيلم که دومين ساخته‌ي سينمايي عليمرداني بعد از «به خاطر پونه» است، هانيه توسلي و حميد فرخ‌نژاد در کنار نازنين بياتي، نويد لايقي‌مقدم و صبا گرگين‌پور به ايفاي نقش مي‌پردازند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي