جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/08/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5141

 خبــــر 

 دادستان زاهدان:قائم مقام منطقه آزاد چابهار بازداشت شد

دادستان عمومي و انقلاب زاهدان گفت: قائم مقام منطقه آزاد چابهار در جنوب سيستان و بلوچستان به همراه پنج نفر ديگر بازداشت شد. محمد مرزيه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار کرد: اين افراد هفته گذشته با هماهنگي مقامات قضايي دادسراي سيستان و بلوچستان بازداشت شدند.

وي اتهام اين افراد را اختلاس، ارتشاء و زمين خواري دانست و گفت: پرونده اين افراد در حال جمع بندي کامل است و تحقيقات در اين زمينه ادامه دارد.دادستان زاهدان اظهار نظر بيشتر در اين مورد را به روزهاي آينده موکول کرد. شهرستان چابهار در 700 کيلومتري جنوب زاهدان مرکز استان سيستان و بلوچستان واقع شده است.

الزعبي: هر توافقي که منافع سوري‌ها را برآورده نکند، الزام‌آور نيست

وزير اطلاع رساني سوريه ضمن اشاره به اين که فرانسوي‌ها با سلاح‌هاي خودشان هدف قرار گرفتند، تاکيد کرد: هر توافقي که منافع سوري‌ها را برآورده نکند، الزام‌آور نيست و خواسته مردم پايه و اساس در هر توافقي است.به گزارش سايت اينترنتي النشره، عمران الزعبي، وزير اطلاع رساني سوريه خاطرنشان کرد: بايد گزينه‌هاي مردم و خواسته‌هاي آنها پايه و اساس هر توافقي باشد و هر راه حلي بايد تحت نظر مردم و اراده آزاد صورت بگيرد.

وي درخصوص کنفرانس وين درباره بحران سوريه نيز گفت: سوريه کشوري است که به تعهدات خود احترام مي‌گذارد و منافع خود و مردمش را برآورده خواهد کرد لذا هر توافقي که منافع سوري‌ها را برآورده نسازد، براي سوريه الزام‌آور نيست.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي