جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/08/28 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5144

 گوناگون از ورزش 

 از سوي سازمان ليگ؛

اسامي محرومان هفته دوازدهم ليگ اعلام شد

سازمان ليگ برتر ضمن معرفي محرومان دوازدهمين هفته از ليگ برتر اعلام کرد سرمربي و مربي تيم استقلال تهران در صورت پرداخت نکردن جريمه انضباطي، از همراهي تيم‌شان در اين هفته محروم مي‌شوند.

کميته مسابقات سازمان ليگ فوتبال ايران، اسامي محرومان هفته دوازدهم از سري مسابقات ليگ برتر فوتبال کشور را به شرح زير اعلام کرد:

ميثم دورقي و موسي کوليبالي از تيم استقلال خوزستان

ابوالقاسم دهنوي از تيم صباي قم

اميد ابراهيمي و ميثم مجيدي – استقلال تهران

رضا شربتي از تيم سياه جامگان مشهد

جواد نکونام و مسعود ابراهيم‌زاده (بازيکن) و اصغرحاجيلو (مدير تيم) از تيم سايپا تهران (ابراهيم‌زاده و حاجيلو به دليل مسائل انضباطي)

سوشا مکاني و ايمان صادقي (برابر راي آخرين مسابقه جام حذفي و مسائل انضباطي)

مجتبي روشنگر از تيم پديده مشهد (به دليل مسائل انضباطي)

حبيب گرداني از تيم سپاهان اصفهان (به دليل مسائل انضباطي)

فريد بهزادي کريمي از تيم تراکتورسازي تبريز (به دليل مسائل انضباطي)

اسماعيل شريفات از تيم فولاد خوزستان (به دليل مسائل انضباطي)

سازمان ليگ همچنين اعلام کرد سوشا مکاني از پرسپوليس، مجتبي روشنگر از پديده مشهد، مسعود ابراهيم‌زاده سايپا تهران و حبيب گرداني از تيم سپاهان اصفهان در صورت کسب رضايت شاکيان خود و تائيد کميته انضباطي، مي‌توانند تيم خود را در اين هفته همراهي کنند.

همچنين پرويز مظلومي سرمربي و مجيد صالح مربي تيم استقلال تهران در صورت عدم پرداخت جريمه انضباطي از همراهي تيمشان در هفته دوازدهم ليگ برتر محروم خواهند بود.

اعلام ترکيب کشتي آزاد براي مسابقات باکو

ترکيب تيم کشتي آزاد اعزامي به رقابتهاي جام حيدرعلي اف آذربايجان با تغييرات نسبتا زيادي همراه شد.مسابقات بين‌المللي جايزه بزرگ باکو طي روزهاي 6 تا 8 آذرماه در شهر باکو کشور آذربايجان برگزار مي‌شود و اين در حالي است که ترکيب تيم کشتي آزاد با چند تغيير روبرو شد.بر اساس تصميمات کادر فني نام مسعود اسماعيل پور ، رضا يزداني و کميل قاسمي از بين مسافران باکو خارج و البته احسان لشگري بعد از يکسال دوري به جمع ليست مسافران اضافه شد. لشگري که به دليل مصدوميت و سپس عمل جراحي حدود يکسال از ميادين دور بود در رقابتهاي قهرماني کشور نمايش قابل قبولي از نظر کادر فني داشت و دوباره براي رسيدن به جايگاه قبلي خود به اردوي تيم ملي دعوت شد.

البته دليل اصلي خط خوردن نام سه آزادکار عنوان دار کشورمان از ليست اعزام به باکو، حضور اين نفرات در رقابتهاي قهرماني جام باشگاههاي جهان بوده و بدين ترتيب رضا يزداني، کميل قاسمي و مسعود اسماعيل پور در اين ميدان بين المللي داخلي حضور خواهند يافت.

ترديد شمسايي براي سفر به لندن و حضور در تيم منتخب جهان

سرمربي تيم فوتسال تاسيسات دريايي که براي بازي در تيم منتخب جهان به انگلستان دعوت شده، گفت: برايم افتخاري است که به اين بازي دعوت شده‌ام ولي بايد يکسري عوامل را بررسي کنم و نمي‌شود بي گدار به آب بزنم.

وحيد شمسايي در گفتگو با مهر، درباره دعوت شدنش به تيم منتخب جهان که قرار است در ماه جولاي 2016 در انگلستان ديداري داشته باشد، ضمن بيان مطلب فوق اظهار کرد: چند ماه پيش از سوي مارکوس سوارتو مربي برزيلي براي من ايميلي آمد که به تيم منتخب جهان دعوت شده‌ام. من اين دعوتنامه را رسانه‌اي نکردم. در ايميل‌هاي ارسالي جزئيات حضور در مراسم و حتي نوع قراردادي که بسته مي‌شود، در چند صفحه ذکر شده است.

وي افزود: با اين حال من ماهيت اين برنامه را نمي‌دانم و بايد بررسي بيشتري داشته باشم. من پيش از اين دو بار به تيم منتخب جهان دعوت شدم؛ يکبار در ليبي و يکبار هم در برزيل. به هر حال اسم‌هاي بزرگ فوتسالي و فوتبالي قرار است در اين تيم حضور داشته باشند و اعتبار زيادي دارد ولي نمي‌توانم بي گدار به آب بزنم و بايد بررسي و مشورت بيشتري داشته باشم.

سرمربي تيم فوتسال تاسيسات دريايي با بيان اينکه قرار است کارگاه‌هاي آموزشي هم در کنار اين بازي برگزار شود، گفت: همانطور که گفتم براي من افتخار است که در اين مراسم حضور يابم ولي بايد يکسري عوامل را مدنظر بگيرم.

شمسايي درباره بازي اين هفته تيمش برابر ميثاق تهران هم گفت: تاسيسات تيم بزرگي است و بازيکنان بزرگي دارد. امسال توقع از تيم ما بالاست و ما هم بايد در هر مسابقه برنده باشيم. ديدار سختي با ميثاق داريم ولي براي سه امتياز به ميدان خواهيم رفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي