جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/09/09 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5153

 پايان فيلمبرداري «هلن» 

 
علي اکبر ثقفي که پس از سال‌ها با فيلم «هلن» به عرصه کارگرداني بازگشته معتقد است فاکتور مهم براي ساخت فيلم داشتن انگيزه و البته شرايط کار است.علي اکبر ثقفي که اين روزها «هلن» نوشته اميرحسين ثقفي و شراره سروش را کارگرداني مي کند درباره ساخت اين فيلم به مهر گفت: از جمله سينماگراني هستم که هميشه دغدغه کارگرداني دارم اما کمتر شرايط ساخت فيلم برايم فراهم شده و در اين سال ها ترجيح دادم از سينما دور نبوده و در حوزه تهيه کنندگي فعاليت داشته باشم.کارگردان فيلم «جان سخت» ادامه داد: در ساخت فيلم «هلن» نگاه و روش خاص خودم را به کار بردم و سعي کردم پس از سال‌ها دوري از اين عرصه، اثر درخور و شايسته اي را بسازم.

وي با اشاره به اينکه فيلمبرداري «هلن» با مديريت فرشاد گل سفيدي در هفته جاري به پايان خواهد رسيد، بيان کرد: تا کنون 90 درصد از فيلمبرداري «هلن» انجام شده و در حال حاضر مشغول فيلمبرداري آخرين صحنه ها هستيم و اغلب لوکيشن‌ها در فضاي شهري هستند. البته کل لوکيشن‌هاي فيلم در تهران بوده اند.

کارگردان فيلم «فوتباليست ها» درباره داستان فيلم جديدش که اثري پربازيگر است اينگونه توضيح داد: داستان فيلم درباره دختري است که قرار است به سفري برود اما به علت گرفتاري خانواده، مسير ديگري در پيش مي گيرد.

ثقفي در پايان يادآور شد: تدوين توسط مستانه مهاجر انجام خواهد شد و در نظر دارم «هلن» را براي نمايش در سي و چهارمين جشنواره فيلم فجر آماده کنم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي