جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
دریافت Pdfارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1386/02/29 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - شنبه نسخه شماره 2764

 جواد کاظميان هافبک تيم الشعب :
 چهار تيم به من پيشنهاد داده اند  

 جواد کاظميان هافبک ايراني تيم فوتبال الشعب امارات در خصوص وضعيتش در فوتبال اين کشور  گفت : چهار تيم اماراتي از جمله تيم الشباب خواهان عقد قرارداد با من هستند که تا به حال به پيشنهاد آنها پاسخ روشني نداده ام.
وي افزود : از چهار تيم اماراتي پيشنهاداتي دريافت کرده ام که الشباب و الشعب هم جز آنها هستند. تا به اينک به هيچ کدام از اين تيم ها پاسخ روشني نداده ام. منتظر پايان فصل هستم تا تصميمي سنجيده بگيرم. در آن زمان به بهترين پيشنهاد پاسخ مثبت مي دهم.
وي در پاسخ به اين سئوال که  آيا اين احتمال وجود دارد که در پايان فصل به پرسپوليس بازگردد؟، خاطر نشان ساخت: همانطور که عنوان کردم تا پايان فصل هيچ تصميم خاصي ندارم. بهتر است مسابقات ليگ امارات تمام شود آن زمان مي توان خيلي راحت تر تصميم گيري کرد.
هافبک ايراني تيم فوتبال الشعب با مطلوب ارزيابي کردن حضور خود و علي سامره در اين تيم اماراتي اذعان داشت: من در فصل جاري 9 گل زده ام و 15 پاس گل داده ام که گمان نمي کنم براي يک مهاجم عملکرد بدي باشد. با اين حال بهتر است ديگران در خصوص کار من نظر بدهند.
کاظميان در خصوص زمان حضور خود در اردوي تيم ملي فوتبال ايران گفت: من نيز مانند ديگر بازيکنان هر زمان که تمرينات آغاز شود و نامم در فهرست تيم ملي باشد در اردو حضور پيدا مي کنم.وي تصريح کرد: نتيجه اي که تيم فوتبال الشعب در فصل جاري کسب کرده است براي اين تيم کمتر از کسب عنوان قهرماني نيست. تيمي که فصل گذشته در ليگ امارات نهم شده است و اين فصل به رده چهارم رسيده رشد داشته و قطعا مسوولان باشگاه از روند روبه رشد تيم رضايت دارند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
آگهي هاي روزنامه آفرينش