جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/09/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5156

 خبــر 

 سه‌شنبه، بازي دوستانه ذوب آهن و سايپا

ذوب آهني‌ها در نظر دارند براي اينکه در تعطيلات ليگ از شرايط آرماني خارج نشوند در هر تعطيلي بازي دوستانه‌اي با يک تيم ليگ برگزار کنند.مديرعامل ذوب‌آهن سعيد آذري در تماسي از رضايي مدير سايپا درخواست کرد که در اين تعطيلات براي انجام بازي دوستانه ه اصفهان بيايند که او هم پس از هم‌فکري با کادر فني با اين بازي موافقت کرد.بر همين اساس ساعت 14.30سه شنبه اين هفته 17 آذر دو تيم ذوب‌آهن و سايپا ديدار دوستانه‌اي را برگزار مي‌کنند.گفتني است ديدارهاي هفته چهاردهم ليگ، روزهاي يکشنبه و دوشنبه 22 و 23 آذر پيگيري خواهد شد.

در صورت در خواست گل محمدي

ذوب آهن در نيم فصل سه بازيکن جذب مي‌کند

تيم ذوب‌آهن سه جاي خالي دارد که با توجه به حضور اين تيم در سه جام حذفي ليگ و جام باشگاه‌هاي آسيا اين تيم در نيم فصل اقدام به جذب بازيکن جديد مي‌کند.

به گزارش ورزش سه، با احتساب بازي‌هاي ليگ و جام حذفي و بازي‌هاي دوستانه‌اي که بايد براي نگه‌داشتن تيم در شرايط تعطيلي ليگ برگزار کند. ذوب‌آهن بايد در حدود 30 مسابقه ديگر برگزار کند. سعيد آذري مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن در اين زمينه گفت: تيم ما نه تنها به تمام نيروهايش نياز دارد بلکه با توجه به سه جاي خالي هم که در تيم داريم با درخواست آقاي گل محمدي براي جذب بازيکن در پست‌هاي لازم اقدام خواهيم کرد.

او ادامه داد: تيم ما در سه جام بايد حاضر شود و هنوز راه زيادي پيش داريم. در ذوب سه جاي خالي وجود دارد که با صلاحديد آقاي گل محمدي در پست‌هاي مورد نياز تيم را براي حضور در آسيا و دور برگشت ليگ و همچنين فينال حذفي، تقويت مي‌کنيم.

خداحافظي اجباري کاپيتان ليورپول از فوتبال؟

بعد از جدايي استيون جرارد از ليورپول، هواداران اين تيم نگران بازوبند کاپيتاني تيمشان نبودند زيرا بازيکني مانند جوردن هندرسون در پست جرارد بازي مي‌کرد که ويژگي‌هاي تبديل شدن به اسطوره را در اين باشگاه داشت. کاپيتان ليورپول اما اکنون با آسيب ديدگي شديدي مواجه شده و تقريبا پنج ماه است که نتوانسته براي اين تيم به ميدان برود. آسيب ديدگي هندرسون به شکلي است که بعضي از رسانه‌هاي انگليسي از احتمال خداحافظي اين بازيکن از فوتبال سخن به ميان آورده‌اند. خود اين بازيکن نيز به نوعي به اين موضوع اشاره کرده است.

هندرسون در اين زمينه گفت: متاسفانه بايد بگويم هنوز درماني براي آسيب ديدگي‌ام پيدا نکردم. پزشکان هيچ جواب روشني به من ندادند. تحمل اين درد برايم غير ممکن است. بعضي اوقات سوزشي در ناحيه مچ پا احساس مي‌کنم که خيلي اذيتم مي‌کند. اين آسيب ديدگي حتي زمان خواب هم مرا آزار مي‌دهد. پيش از اين وقتي مصدوم مي‌شدم، مي‌دانستم چه زماني قرار است به ميدان برگردم اما اکنون به هيچ وجه معلوم نيست. کمي وضعيتم بهتر شده است اما هنوز خوب نشدم و نمي‌دانم اين آسيب ديدگي تا چه زماني قرار است ادامه داشته باشد.

روزنامه گاردين انگليس نوشت آسيب ديدگي هندرسون به چند سال قبل برمي‌گردد و اکنون بار ديگر بازگشته است. حالا مشخص شده است که چرا الکس فرگوسن، سرمربي وقت منچستريونايتد در نهايت حاضر نشد اين بازيکن را جذب کند. ليورپول در فصل جاري ليگ جزيره شروع خوبي نداشت اما اکنون با آمدن يورگن کلوپ روي نيمکت اين تيم، قرمزها به روزهاي اوج‌شان برگشته‌اند.

پيشنهاد 32 ميليون پوندي منچستريونايتد براي جذب کاواني

روزنامه اکيپ از جدي شدن مذاکرات دو باشگاه منچستريونايتد و پاري‌سن‌ژرمن براي انتقال مهاجم اروگوئه‌اي و گرانقيمت اين تيم خبر داده‌ است. منچستريونايتد که در اين فصل با بحران جدي گلزني مواجه شده، آماده است با ارائه پيشنهادي 32 ميليون پوندي سران تيم پاريسي را براي صدور مجوز جدايي کاواني راضي کند. براساس گزارش اکيپ، لوئيس فن‌خال از اد وودوارد، مدير اجرايي باشگاه منچستريونايتد خواسته مراحل انجام اين انتقال را هرچه سريع‌تر بررسي کند. ستاره 28 ساله و اروگوئه‌اي پاري‌سن‌ژرمن در 15 بازي که در اين فصل براي اين تيم در لاشامپيونه انجام داده، 9 گل زده و 2 پاس گل داده و يکي از تاثيرگذارترين بازيکنان تيمش محسوب مي‌شود.

روزنامه قطري مدعي شد

تيموريان تيم ام‌صلال را ترک مي‌کند

يک روزنامه قطري از تصميم باشگاه ام صلال براي کنار گذاشتن آندرانيک تيموريان خبر داد.روزنامه الوطن قطر در خبري مدعي شد که باشگاه ام صلال به دنبال پيدا کردن بازيکناني به جاي کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران و يکي ديگر از بازيکنان تيم ام صلال است.

اين روزنامه نوشت: ام صلال به دنبال جانشين آندرانيک تيموريان و جرمي بازيکن فرانسوي تيم است که يکي در خط هافبک و يکي در خط حمله بازي مي‌کنند و نتوانسته‌اند رضايت کادر فني تيم را برآورده کنند. به نظر مي‌رسد با اين وضعيت در نقل و انتقالات زمستاني بايد شاهد جدايي تيموريان از تيم ام صلال باشيم که اين فصل به اين تيم پيوسته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي