جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/09/28 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5165

 نهادهاي مالي 

 معاون امور پشتيباني مديرعامل بانک پاسارگاد منصوب شد

طي حکمي از سوي دکتر قاسمي مدير عامل بانک‌پاسارگاد، "عليرضا هاديان همداني" به سمت "معاون امور پشتيباني مديرعامل بانک‌پاسارگاد" منصوب شد.

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانك پاسارگاد ،اين خبر از سوي روابط عمومي مخابره شده است .

آغاز به کار معاونت هاي ارزي شعب بانک سينا

در راستاي توسعه خدمات بين الملل بانک سينا و ايجاد تمهيدات لازم براي استفاده بهينه از فضاي پساتحريم، فعاليت معاونتهاي ارزي شعب اين بانک آغاز شد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک سينا، در راستاي ارائه خدمات بهينه و توسعه فعاليت ها در بخش بين الملل، معاونت ارزي شعب اين بانک در دو شعبه شهيد بهشتي و ميدان مادر تهران فعاليت خود را آغاز کردند که با تمهيدات انديشيده شده در آينده نزديک، با افتتاح اين معاونت در ساير شعب تهران و مراکز استانهاي اصفهان، خوزستان، فارس، آذربايجان شرقي و خراسان اين تعداد به 10 شعبه افزايش خواهد يافت.

بر اساس اين گزارش، يکي از اساسي ترين برنامه هاي بانک سينا در کنار توسعه و بهينه سازي خدمات بانکداري الکترونيک و ارائه بسته هاي تسهيلاتي، توسعه بخش بين الملل است که در اين راستا فعاليت هاي ارزي بانک از شرايط متمرکز فعلي به شرايط نيمه متمرکز و غير متمرکز تبديل خواهد شد.

بدون كارت از خودپردازهاي بانك صادرات پول دريافت كنيد

بانک صادرات ايران به منظور پاسخگويي به نياز مشتريان امکان پرداخت وجه از طريق دستگاههاي خودپرداز بدون کارت را فراهم ساخت.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ايران، اين بانک در جهت افزايش دسترسي سريع هموطنان به خدمات بانکي و تسهيل در امور مشتريان خدمت جديد پرداخت وجه بدون کارت از طريق دستگاههاي خودپرداز را عملياتي ساخت. بر اين اساس در مرحله اول کسي که قصد دادن مجوز برداشت وجه به شخص ديگر را دارد، ضمن همراه داشتن سپهر کارت مي بايست به دستگاه خودپرداز بانک صادرات ايران مراجعه و نسبت به انتخاب تراکنش برداشت وجه و پس از آن انتخاب تراکنش «مجوز برداشت به شخصي ديگر» اقدام نمايد. در اين مرحله دارنده کارت پس از وارد نمودن کد ملي خود و تعيين مبلغ مورد نظر کد 19 رقمي تحت عنوان «کد برداشت» از دستگاه خودپرداز دريافت مي نمايد که مي بايست کد مذکور را به ذينفع تراکنش يعني «متقاضي دريافت وجه بدون کارت» اعلام نمايد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي