جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/09/28 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5165

 ميز خبر 

 تازه‌ترين کنسرت ارکستر سمفونيک با رهبري يک خارجي

ارکستر سمفونيک تهران دوم وسوم دي تازه‌ترين کنسرت خود را به رهبري مهمان الکساندر رودين در تالار وحدت برگزار مي‌کند. به گزارش آفرينش، ارکستر سمفونيک تهران به مديريت هنري علي رهبري دوم وسوم دي تازه‌ترين کنسرت خود را به رهبري مهمان الکساندر رودين در تالار وحدت برگزار مي‌کند.

در اين کنسرت موسيقايي که به رهبري مهمان الکساندر رودين در چارچوب برنامه مهر تا مهر ارکستر سمفونيک تهران به صحنه مي‌رود، قطعاتي از آهنگسازان برتر

موسيقي کلاسيک جهان از جمله ولگانگ آمادئوس موتزارت، لودويگ فان بتهوون، يوزف هايدن، کامي سن سان و الکساندر رودين براي علاقه مندان اجرا مي شود.

انتخاب نمايش هاي بخش" فجر استاني" سي و چهارمين جشنواره بين المللي تئاتر فجر

چهارده نمايش براي حضور در بخش "فجر استاني" سي و چهارمين جشنواره بين المللي تئاتر فجر انتخاب شدند.

به گزارش آفرينش، دبيرخانه جشنواره ضمن ارج نهادن به تلاش هنرمندان گرانقدر و فعالان تئاتر استان ها در سراسر کشور اعلام کرد: گروه ارزيابي و انتخاب آثار بخش"فجر استاني" متشکل از آقايان: حسين پاکدل، نادر برهاني مرند و آرش دادگر، پس از تماشاي آثار متقاضي شرکت کننده در اين بخش به اتفاق آرا چهارده نمايش را براي حضور در مرحله نهايي بخش "فجر استاني" انتخاب کرد.

گزارش ستاد خبري روابط عمومي سي و چهارمين جشنواره بين المللي تئاتر فجر حاکيست: اسامي نمايش هاي پذيرفته شده (به ترتيب حروف الفبا) به اين شرح است:

1- گروه تئاتر "هنر معاصر" با نمايش " تنها راه ممکن" نوشته محمد يعقوبي و کارگرداني عباس عطا پور از استان قزوين

2- گروه تئاتر "رها" با نمايش " ده هزار و يکشب " نوشته صابر محمدي و کارگرداني مهرداد علي پور از استان کهگيلويه و بوير احمد

3- گروه تئاتر "تجربه" با نمايش " روز دربي شب شد " نوشته و کار مرتضي تقي زاده از استان تهران

4- گروه تئاتر" ميم" با نمايش " عزازيل " نوشته مهرداد کوروش نيا و کارگرداني محمد شاکري از استان خراسان شمالي

5- گروه تئاتر" آوار" با نمايش "غريبه اي از دريا " نوشته مجيد انوري و کارگرداني رضا پورتراب زاده از استان گلستان

6- گروه تئاتر "پياده " با نمايش " کروکوديل " نوشته سيد محمد مساوات و کارگرداني رامين رياضي از استان آذربايجان شرقي

7- گروه تئاتر" ليبوک " با نمايش " کي گفت آري کي گفت نه " نوشته و کار مهران محمود زاده از استان هرمزگان

8- گروه تئاتر" تاليکاگ " با نمايش " ماليخوليا " نوشته و کار علي اکبر حق پناه از استان مازندران

9- گروه تئاتر "راوي هنر آزاد " با نمايش " مشترک مورد نظر " نوشته و کار کامران شهلايي از استان کرمانشاه

10- گروه تئاتر" اوستا " با نمايش " منطقه صفر " نوشته ايوب آقاخاني و کارگرداني روح اله کيخا شهري از استان سيستان و بلوچستان

11- گروه تئاتر " باران " با نمايش " نده آ " نوشته و کار محمد قاسمي از استان همدان

12- گروه تئاتر" استاره " با نمايش " و صدا اين هميشه ترسان " نوشته مسلم سليمانيان و کارگرداني مصطفي محمدي دوست و هوشنگ عزيزي پور از

استان چهار محال و بختياري

13- گروه تئاتر " زاوش " با نمايش " هفت خوان هملت " نوشته و کار محمد جواد سجادي از استان اصفهان

14- گروه تئاتر " شکسته مهتاب " با نمايش " يک قبيله تنهايي " نوشته حسن عابدي و کارگرداني امين فرحي از استان خراسان شمالي

اين گزارش مي افزايد: نمايش هاي منتخب اين بخش در استانهايي که ميزباني سي و چهارمين جشنواره بين المللي تئاتر فجر را بر عهده گرفته اند به روي صحنه مي رود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي