جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/10/14 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5178

 خبر هنري 

 فروش «ناهيد» از مرز 400 ميليون تومان گذشت

«پيمان سنماري» مدير پخش مؤسسه «رسانه نيکان فيلم» گفت:فروش فيلم سينمايي «ناهيد» از مرز 400 ميليون تومان گذشت و در پرديس کوروش به عنوان سرگروه از هفته هفتم به هفته هشتم اکران خود رسيد.

«پيمان سنماري» مدير پخش مؤسسه «رسانه نيکان فيلم» گفت: در اين هفته، در پرديس سينمايي کوروش سرگروه فيلم سينمايي «ناهيد»، سقف فروش که شامل 16 ميليون و 800 ميليون تومان بود را پرکرد و تا ديشب حدود 17 ميليون و 500 ميليون تومان فروش اين فيلم بود و در واقع از هفته هفتم به هفته هشتم اکران خود پا گذاشت.

وي افزود: با توجه به اينکه استقبال سينمادوستان از فيلم سينمايي «ناهيد» خوب بوده است؛ اميدواريم بتوانيم که شاهد اکران منظم آن در هفته‌هاي آتي هم باشيم.

پخش‌کننده «ناهيد» در مورد اکران اين فيلم در شهرستان‌هاي مختلف گفت:«ناهيد» هم اکنون همزمان با تهران در مشهد، اهواز، انزلي و رشت روي پرده است و در روزهاي آينده در اصفهان، شيراز و تبريز نيز اکران خواهد شد.

سنماري در مورد ادامه اکران فيلم سينمايي «ناهيد» در هفته هشتم در سرگروهي پرديس سينمايي کوروش گفت: خيلي ها معتقد بودند که اين فيلم بيشتر از سه يا چهار هفته در تهران به عنوان سرگروه نمي‌تواند اکران داشته باشد؛ ولي خوشبختانه با استقبال مردم روبرو شد و با توجه به اينکه در خيلي از سينماها همچون؛ فرهنگ در سه سانس، پرديس سينمايي آزادي در دو سانس و پرديس ملت در دو سانس در روز اکران مي‌شود و در خيلي از سينماها سانس‌هاي کمي براي اين فيلم درنظر گرفته شده؛ ولي از طرف مردم استقبال خوبي از آن صورت گرفته است.

وي همچنين گفت: پرديس کوروش تنها سينمايي است که به فيلم سينمايي «ناهيد» تمام سانس اکران داده است و استقبال مردم از اين فيلم در آنجا خوب بوده است و باعث شد که اکران آن از هفته هفتم به هفته هشتم برسد.

«پيمان سنماري» مدير پخش مؤسسه «رسانه نيکان فيلم» در پايان در مورد آخرين آمار فروش فيلم سينمايي «ناهيد» گفت: فروش اين فيلم در تهران از مرز 300 ميليون تومان عبور کرده و در شهرستانها هم فروش اين فيلم از مرز 100 ميليون تومان گذشته است و فروش کلي آن به مجموع بيش از 400 ميليون تومان رسيده است. «ناهيد» به نويسندگي و کارگرداني «آيدا پناهنده»، به تهيه‌کنندگي «بيژن امکانيان» و همچنين با بازي «ساره بيات»، «پژمان بازغي» و «نويد محمدزاده» هم اکنون روي پرده است.

«اينانلو» در کنار پدر و مادرش آرام مي‌گيرد

پيکر محمدعلي اينانلو، صبح امروز دوشنبه ساعت 9 صبح از مقابل مسجد بلال سازمان صداوسيما تشييع و در زادگاهش به خاک سپرده مي‌شود.

الهام پيرهادي - تهيه‌کننده تلويزيون - با اعلام اين خبر به ايسنا، گفت: قرار بود پيکر مرحوم اينانلو در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا (س) در تهران به خاک سپرده شود، اما طبق خواسته‌ ايشان که در وصيت‌نامه‌شان قيد شده، پيکرشان در محله عصمت‌آباد، حوالي بوئين زهرا در کنار پدر و مادرش آرام ‌مي‌گيرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي