جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/10/29 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5191

 گوناگون از ورزش 

 ادعاي موندودپورتيوو

مسي ديدار مقابل بيلبائو را از دست داد

نتيجه آزمايشات پزشکي مسي نشان مي دهد که او دچار مصدوميت همسترينگ نشده اما باشگاه بارسلونا قصد ندارد در مورد او ريسک کند.به گزارش ورزش سه، مسي که اين هفته موفق شد از روي نقطه پنالتي گل اول بارسا برابر بيلبائو را به ثمر برساند اما وقتي بازيکنان بارسا نيمه دوم وارد زمين شدند، مسي در ميانشان حضور نداشت و انريکه آردا را به جاي فوق ستاره آرژانتيني وارد ميدان کرد.

پس از بازي اعلام شد که مسي دچار مصدوميت عضلاني مختصري شده و براي احتياط در نيمه دوم بازي نکرده است. او ساعاتي پيش به کلينيک باشگاه بارسلونا رفت تا تحت آزمايشات دقيق پزشکي قرار بگيرد و حال مشخص شده است که مشکل او صرفا يک کوفتگي بوده و همسترينگ پاي راست او آسيب نديده است.

طبق ادعاي موندودپورتيوو، لوئيس انريکه به دليل تقويم فشرده تيمش در ماه ژانويه، قصد ندارد در مورد مسي ريسک کند و به وي در بازي روز چهارشنبه مقابل بيلبائو در يک چهارم کوپا دل ري ميدان نخواهد داد.

اردوي تيم ملي فوتسال در تاجيکستان لغو شد

با تصميم کميته فني و توسعه فوتسال و نظر کادر فني، اردوي آماده سازي تيم ملي فوتسال در تاجيکستان لغو شد.

جلسه کميته فني و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلي بعد از ظهر ديروز دوشنبه با حضور اعضاي اين کميته و سيدمحمد ناظم الشريعه سرمربي تيم ملي برگزار شد تا درباره مسائل مختلف تصميم گيري شود. در نهايت و با توجه به شرايط نامناسب سالن در تاجيکستان، مقرر شد تا اردوي تيم ملي لغو و در يک شهر ديگر در داخل ايران برگزار شود.

حضور مهدي دغاغله در سايپا

مهدي دغاغله مهاجم تيم فولاد بعد از جدايي از اين تيم به تيم سايپا پيوست.

مهدي دغاغله که نيم فصل اول در تيم فولاد خوزستان بازي مي‌کرد، بعد از جدايي از اين تيم در تعطيلات نيم فصل راهي تيم سايپا شد و به اين تيم پيوست تا جايگزين رضا نوروزي شود.

رضا نوروزي هم با جدايي از سايپا راهي تيم پيکان شد.

تاييدمذاکره دروازه بان ذوب آهن باپرسپوليس

صادقي:دوست دارم سرخپوش شوم

دروازه بان تيم فوتبال ذوب آهن مذاکره اش با باشگاه پرسپوليس را تاييد کرد.

در روزهايي که اسامي زيادي براي قرار گرفتن در چارچوب دروازه پرسپوليس به گوش مي رسد محمدباقر صادقي دروازه بان نيمکت نشين ذوب آهن نيز يکي از گزينه هاي سرخپوشان به نظر مي آيد. در اين باره شنيده شده مذاکراتي از سوي باشگاه پرسپوليس و باشگاه ذوب آهن انجام شده و ممکن است تا پايان فصل نقل و انتقالات اين دروازه بان راهي پرسپوليس شود. در همين راستا محمدباقر صادقي در واکنش به خبر مذاکره اش با پرسپوليس، اظهار داشت: من مذاکره ام با پرسپوليس را تاييد مي کنم چون چند باري از سوي مسئولان اين باشگاه با من تماس گرفته شده اما من به خاطر تعهدي که به باشگاه ذوب آهن دارم نمي توانم خودسر تصميم بگيرم.

وي ادامه داد: به همين دليل ادامه مذاکرات را منوط به رضايت باشگاه ذوب آهن کردم. البته من هم مثل هر بازيکن ديگري دوست دارم در پرسپوليس بازي کنم اما اول بايد تکليف قراردادم با ذوب آهن مشخص شود.

تکواندوکار ايراني براي آذربايجان سهميه المپيک گرفت

دو تکواندوکار ايراني در رقابت هاي کسب سهميه منطقه اروپا به سهميه المپيک رسيدند.

به گزارش ايسنا، رقابت هاي کسب سهميه تکواندوي منطقه ي اروپا در دو روز(26 و27 دي ماه) به ميزباني شهر استانبول ترکيه برگزار شد. در اين رقابت ها دو تکواندو کار ايراني توانستند به سهميه المپيک برسند.

ميلاد بيگي ملي پوش سابق تکواندوي ايران که به همراه تيم ملي آذربايجان در رقابت ها حضور داشت با کسب نشان طلاي 80- کيلوگرم قاره ي سبز جواز حضور در المپيک ريودوژانيرو را بدست آورد. در اين وزن مهدي خدابخشي براي ايران سهميه کسب کرده است.

بيگي در مبارزه اول خود 16 بر صفر به برتري رسيد. او در مبارزه دوم خود نيز 11 بر بر يک پيروز شد و به نيمه نهايي رسيد. بيگي در اين مرحله با شکست يونس ساري از ترکيه با نتيجه 10 بر يک توانست به فينال برسد تا سهميه المپيک ريو را کسب کند. وي در فينال نيز 14 بر دو به برتري رسيد تا نشان طلاي رقابت ها را از آن خود کند. تيم ملي تکواندوي آذربايجان با هدايت رضا مهماندوست پيش از اين، يک سهميه از طريق رنکينگ توسط راديک عيسي اف بدست آورده بود.

پيش از اين سامان طهماسبي در وزن 85 کيلوگرم و صباح شريعتي در وزن 130 کيلوگرم، براي تيم کشتي آذربايجان سهميه المپيک ريو را بدست آورده اند وبيگي سومين ورزشکار ايرانيست که در المپيک 2016 به همراه تيم ملي آذربايجان حضور خواهد داشت. در رقابت هاي کسب سهميه اروپا ديگر تکواندو کار ايراني نيز در بخش زنان به سهميه رسيد. راحله آسماني که با پرچم فدراسيون جهاني در مسابقات حضور داشت در وزن 57- کيلوگرم به مدال طلا دست يافت و جواز حضور در المپيک را کسب کرد. در اين وزن کيميا عليزاده براي کسب سهميه براي ايران تلاش خواهد کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي