جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/10/30 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5192

 خبر 

 اسامي موسسات آموزش عالي آزاد فاقد مجوز منتشر شد

اطلاعيه وزارت علوم در خصوص اعلام اسامي موسسات آموزش عالي آزاد فاقد مجوز منتشر شد.

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي وزارت علوم، اداره کل دفتر آموزش عالي غير دولتي وزارت علوم، اسامي 7موسسه فاقد مجوز از وزارت علوم براي برگزاري دوره‎هاي آموزش عالي آزاد، کلاسهاي آمادگي و آزمونهاي بالاتر از ديپلم را اعلام کرد.

موسسات نصير، سنجش و دانش، دپارتمان راهيان نفت، روانشناسي کوثر، عمران پايه، آموزش مجازي پارس و مدرسه بازرگاني تهران فاقد مجوز از وزارت علوم بوده و فعاليت اين موسسات در زمينه برگزاري دوره هاي آموزش عالي آزاد ، کلاسهاي آمادگي و آزمونهاي بالاتر از ديپلم بر خلاف قوانين و مقررات است.

سامانه جديد طرح‌هاي پژوهشي صندوق حمايت از پژوهشگران راه‌اندازي مي‌شود

صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران کشور براي توسعه امکانات و قابليت‌هاي سامانه طرح‌هاي پژوهشي، سامانه جديدي را راه‌اندازي و نصب مي‌کند.

به گزارش سرويس پژوهشي ايسنا، بر اساس اعلام صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران، در اين راستا به دليل انجام مراحل انتقال از سامانه قبلي به سامانه جديد و به منظور اطمينان از صحت انتقال اطلاعات کاربران، پردازش اطلاعات محققان از تاريخ 30 دي ماه تا 6 بهمن ماه امسال موقتا متوقف مي‌شود و در اين مرحله دسترسي به سامانه طرح‌هاي دانش‌بنيان، ثبت اختراع و پسادکتري بدون تغيير ميسر خواهد بود.

محققان مي‌توانند سؤالات خود را از طريق شماره تلفن 82161133 و يا پست الکترونيکي support@insf.org مطرح کنند.

زمان واريز هزينه سفر عتبات دانشگاهيان اعلام شد

معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان در خصوص زمان واريز هزينه سفر عتبات دانشگاهيان توضيحاتي ارائه کرد.به گزارش سرويس دانشگاهي ايسنا، محمد زارع معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان در خصوص واريز هزينه سفر عتبات گفت:زائرين کاروان هايي که تا دهم بهمن ماه اعزام دارند بعد از صدور فيش بايد از طريق مراجعه به بانک ملي نسبت به واريز هزينه سفر اقدام کنند و کاروان هاي دهم بهمن ماه به بعد فقط از طريق درگاه الکترونيکي بانک ملت قادر به پرداخت هزينه سفر خواهند بود.

وي افزود:از روز شنبه سوم بهمن ماه، درگاه الکترونيکي بانک ملت در سايت لبيک قرار داده مي شود و هزينه سفر بايد زماني واريز شود که مدارک تحويل آژانس زيارتي شده باشد که يک ماه و نهايتا دو هفته قبل از سفر خواهد بود.

زارع گفت:پرداخت هزينه در درگاه الکترونيکي با داشتن رمز دوم و با کليه کارت هاي عضو شتاب قابل پرداخت خواهد بود و با يک کارت مي توان هزينه چند نفر را واريز نمود.وي ادامه داد:مشخصات زائرين بعد از کاروان بندي توسط دفاتر ستاد در استان هاي کشور به کارگزار حج و زيارت ارسال خواهد شد و زائرين بعد از ورود به درگاه الکترونيکي در سايت لبيک وارد سامانه عتبات سازمان حج و زيارت خواهند شد که لازم است با وارد کردن کدملي، شماره شناسنامه و تاريخ تولد خود هزينه قطعي را مشاهده و آن را پرداخت نمايند.به گزارش پايگاه اطلاع رساني لبيک، اطلاع رساني به زائرين در مورد زمان دقيق واريز هزينه از طريق ارسال پيامک انجام خواهد شد که از يک ماه قبل از سفر آغاز مي شود و نهايتا دو هفته قبل از سفر خواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي