جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/11/04 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 5195

 ادعاي عجيب مرد هميشه بازنده
 کسي اين بازيکنان را قبل از حضور در تيم اميد، نمي‌شناخت ! 

 
محمد مايلي‌کهن، مي‌گويد رسانه‌ها به جاي تيم اميد بايد به دلايل حذف تيم بزرگسالان در جام ملت‌هاي آسيا بپردازند.يکي از پرستاره‌ترين تيم‌هاي اميد ايران شانس حضور در المپيک را از دست داد. تيمي که بيشتر بازيکنانش در ليگ برتر بازي مي‌کردند و ستاره تيم‌شان بودند.

با اين وجود، محمد مايلي‌کهن معتقد است نبايد زياد روي حذف اميدهاي ايران مانور داد چون تا قبل از حضور در تيم اميد، هيچکس اين بازيکنان را نمي‌شناخته و حالا مشهور شده‌اند: «بازيکنان خوب کار کردند و همانطور که همه ديدند، ما در 90 دقيقه حاکم بر بازي بوديم و شانس هاي متعددي داشتيم که گل نشد. احساس ما اين است که بازيکنان در وقت هاي اضافه تحليل رفتند. يک سري جوانان شايسته به فوتبال کشور اضافه شدند. يادمان نرود که اين بازيکنان قبل از اينکه در تيم اميد بازي کنند، در باشگاه‌شان بازي نمي کردند و کسي آن‌ها را نمي شناخت.»

مايلي‌کهن از رسانه‌ها خواسته به جاي مانور روي حذف تيم اميد، به حذف يک سال پيش تيم ملي از جام ملت‌هاي آسيا بپردازند: «ما چرا در جام ملتها به ويژه در سنين بزرگسالان نتيجه نگرفتيم؟ چرا حذف تيم فوتبال اميد پررنگ مي شود؟ دليل ناکامي استراليا چه بود که اصلا به مرحله حذفي نرسيدند؟ آنها چطور هزينه کردند و ما چطور هزينه کرديم؟ ما در خيلي از زمينه ها مشکل داريم که الان نمي توان گفت.»


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي