جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/11/13 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 5203

 نهادهاي مالي 

 مدير عامل بانک توسعه صادرات خبرداد؛

خط اعتباري 20 ميليون يورويي براي صادرات کالا به روسيه

مدير عامل بانک توسعه صادرات ايران گفت: 20 ميليون يورو خط اعتباري براي پرداخت به صادرکنندگان کالا به روسيه تامين شده است.به گزارش آفرينش، علي صالح آبادي در نشستي خبري افزود: در حال حاضر شرکت هاي روسي علاقمند به واردات کالا به ويژه محصولات غذايي از ايران هستند و يکي از کارهاي ضروري در اين زمينه تسهيل در روابط بانکي با روسيه بود که محقق شد. وي افزود: امروز هيچ مشکلي براي گشايش خط اعتباري(ال سي) نزد بانک هاي روسيه وجود ندارد و با دو بانک روسيه براي گشايش ال.سي ارتباط برقرار کرده ايم.

انتخاب برنده جشنواره اينستاگرام بانک تجارت

جشنواره عکس اينستاگرامي بانک تجارت در حساب رسمي اين بانک در حال برگزاري است و علاقه‌مندان مي توانند در اين جشنواره شرکت کرده و نظر دهند.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانك تجارت ،اين جشنواره با عنوان « بانک تجارت را با يک جمله يا تصوير خلاقانه وصف کنيد» برگزار و دنبال کنندگان صفحه اصلي بانک تجارت در شبکه اجتماعي اينستاگرام با شناسه tejaratbank با ارسال عکس در اين جشنواره شرکت کردند.

تقدير از روساي شعب موفق بانک سينا

از روساي برتر شعب بانک سينا در ششمين همايش روساي برتر شعب بانک ها تقدير به عمل آمد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک سينا ، در اين همايش به همت مؤسسه عالي آموزش بانکداري ايران و حضور بانک هاي دولتي و خصوصي و مؤسسات اعتباري کشور، از روساي برتر شعب بانک سينا تقدير به عمل آمد.

قدرداني از روساي شعب برتر بانک اقتصادنوين

قدرداني از روساي شعب برتر بانک اقتصادنوينطي مراسمي با حضور مديران ارشد نظام بانکي روساي شعب برتر بانک اقتصادنوين معرفي و مورد قدرداني قرار گرفتند.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک اقتصادنوين در ششمين همايش تجليل از روساي موفق شعب بانك‌هاي كشور که به همت موسسه عالي بانکداري برگزار شد ده نفر از برترين روساي شعب بانک اقتصادنوين مورد قدرداني قرار گرفتند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي