جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/12/09 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 5224

  در جلسه مجمع تشخيص مصلحت نظام؛
 آيت الله هاشمي: رقابت ها تمام شد، دوران همکاري فرا رسيده است 

رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام با اشاره به حضور ستايش برانگيز و مسئولانه مردم در انتخابات گفت: رقابت ها تمام شد و دوران وحدت و همکاري فرا رسيده است.
به گزارش روابط عمومي مجمع تشخيص مصلحت نظام، آيت الله هاشمي رفسنجاني در جلسه مجمع تشخيص مصلحت نظام اين مطلب را بيان کرد و افزود: احتياج به هماهنگي مثال زدني داريم که اين انتخابات طليعه و مقدمه آن بود؛ چون هر چه بود و هر چه شد، تمام شد و نبايد به مباحث اختلاف برانگيز دامن زده شود که دوران پس از انتخابات، دوران تلاش براي ساختن کشور است.
وي با بيان اين که «انتخابات پديده ي ارزشمندي در تاريخ ايران اسلامي خواهد بود» ، حضور بيش از 32 ميليون نفري و بيش از 60 درصدي را سرمايه اي ارزشمند براي نظام خواند. هاشمي گفت: برگزاري منظم و آرام انتخابات در سراسر کشور و حضور ستايش برانگيز و مسئولانه مردم در انتخابات، تأکيدي بر تداوم نقش آنان براي تقويت پايه هاي نظام بود و بايد از اين سرمايه ارزشمند در راه ساختن ايران اسلامي بهتر و بيشتر استفاده کنيم.
رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام با تشکر از همه نامزدها و حاميان آنان در سراسر کشور و همچنين همکاري مجريان و ناظران براي برگزاري بهتر انتخابات، اظهار اميدواري کرد که نتيجه انتخابات هر چه باشد، به خير و صلاح کشور و براي ارتقاء جايگاه ايران اسلامي در منطقه و جهان و مورد رضايت نظام، مردم و رهبري باشد.
همچنين در اين جلسه که با حضور اکثريت اعضا تشکيل شد هاشمي رفسنجاني با تقدير و تشکر از مردم بزرگوار ايران اسلامي که در روز انتخابات هفتم اسفند، حماسه اي ديگر در راستاي تقويت نظام اسلامي آفريدند، گفت: در شرايط بسيار حساس منطقه که نا امني چندين کشور را فرا گرفته، برگزاري پرشور انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شوراي اسلامي در فضاي کاملاً آرام و منظم، مي تواند الگويي از مردم سالاري براي ملت ها باشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي