جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/12/09 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 5224

 نهادهاي مالي 

هشدار بانک سينا در مورد تهديد بدافزارهاي موبايلي
بانک سينا در مورد بدافزارهاي نفوذ کننده به نرم افزارهاي بانکي تلفن همراه هشدار داد. به گزارش آفرينش به نقل ازبه نقل از روابط عمومي بانک سينا، در پي اعلام بانک مرکزي جمهوري اسلامي مبني بر شکايات طرح شده در دادسراهاي کشور که حاکي از تهديد بدافزارهاي نفوذ کننده به نرم افزارهاي بانکي تلفن همراه و انجام برداشت هاي غيرمجاز است، لزوم رعايت نکات ايمني لازم در اين زمينه بيش از پيش ضرورت يافته است.

تعداد كارت هاي الكترونيكي بانك صادرات از مرز 55 ميليون كارت گذر كرد
تعداد كارتهاي الكترونيكي صادره توسط بانک صادرات ايران به دنبال استقبال هموطنان از خدمات اين بانك تا پايان دي ماه امسال از مرز55 ميليون کارت الکترونيکي گذر كرد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانك صادرات ايران، اين بانك در راستاي جلب رضايت مشتريان، ارتقاي کيفي خدمات، تنوع بخشي به محصولات و توسعه بانکداري الکترونيک، نسبت به صدور و تحويل انواع کارت بانکي به مشتريان و متقاضيان دراسرع وقت اقدام مي نمايد.

پيام مدير عامل بانک قوامين در پي حماسه 7 اسفند
دکتر غلامحسن تقي نتاج ، مدير عامل بانک قوامين در پيامي ضمن تبريک حضور پر شور مردم انقلابي ايران پاي صندوق هاي رأي در جريان دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي و پنجمين دوره مجلس خبرگان گفت : حماسه بزرگ هفت اسفند ، جلوه ي مردم سالاري ديني بود که بار ديگر در ايران اسلاميمان به نمايش درآمد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانك قوامين ،مدير عامل بانک قوامين حضور قدرتمندانه مردم پاي صندوق هاي رأي را به مقام معظم رهبري (مدظله العالي) و ملت بزرگ ايران تبريک گفت و تصريح کرد : مردم مسلمان کشورمان با حضور گسترده در انتخابات هفت اسفند ، پيوندي دوباره با نظام اسلامي و وفاداري به شهداي انقلاب عزيزمان را به نمايش گذاشتند و بنده به نوبه ي خود اين پيروزي غرور آفرين را محضر شـهداي گرانقدر ، امام شـهدا و رهبر فرزانه ي انقلاب اسـلامي و مـلت شهيد پرور تبريک مي گويم .

ديدار مدير عامل بانک ملت با دانشجويان اعزامي به عتبات عاليات
مديرعامل بانک ملت در سفر به کشور عراق با دانشجويان اعزامي به عتبات عاليات در شهر مقدس کربلا و مسوولان بعثه مقام معظم رهبري در عراق ديدار کرد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملت، علي رستگار کربلاي معلي را نمايشگاه اخلاق عالي اسلامي و انساني دانست و گفت: حادثه عاشورا به ما آموخت که با ساختن خود و ديگران مي توانيم کل جامعه را بسازيم.

قدرداني معاون وزير راه و شهرسازي از بانک مسکن
3250 واحد مسکن مهر، سه باب مدرسه و يک باب مرکز بهداشتي و درماني در شهر جديد سهند که با استفاده از تسهيلات بانک مسکن ساخته شده اند؛ به بهره‌برداري رسيد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک مسکن، در مراسم افتتاح اين طرح‌ها ،محسن نريمان مدير عامل شهرهاي جديد کشور و معاون وزير راه و شهرسازي و جبارزاده استاندار آذربايجان‌شرقي طي سخناني نقش بانک مسکن را در به ثمر رسيدن پروژه‌هاي مسکن مهر مؤثر دانستند و از تلاش مسوولان و کارکنان بانک مسکن در اين زمينه قدرداني کردند.

بانک پارسيان موفق به دريافت جايزه ملي تعالي آموزش و توسعه منابع انساني شد
در سومين دوره جايزه ملي تعالي آموزش و توسعه دانش در سال 1394، بانک پارسيان موفق به دريافت گواهينامه جايزه تعالي آموزش و توسعه منابع انساني شد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک پارسيان، در مراسم تقدير از سازمان هاي پيشرو در حوزه آموزش و توسعه منابع انساني که در روز سه شنبه 4 اسفند ماه، با حضور مديران دولتي و سازمان‌هاي مختلف شرکت‌کننده برگزار شد، بانک پارسيان در الگوي ملي تعالي سازماني موفق به دريافت جايزه ارزشمند سه ستاره شد و اين جايزه ارزشمند را عادل برجيسيان مديرآموزش بانک به نمايندگي از بانک پارسيان دريافت کرد.

تامين مالي غرامت کشاورزان خسارت ديده توسط بانک کشاورزي
در آستانه فرارسيدن سال جديد، با دستور مساعد رئيس جمهوري و پيگيري‌هاي وزير جهاد کشاورزي، تامين مالي 3000 ميليارد ريال براي پرداخت غرامت‌هاي بيمه محصولات کشاورزي انجام شد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط‌عمومي بانک کشاورزي، اين اقدام با همکاري وزارت جهاد کشاورزي ، توسط بانک کشاورزي و در راستاي سياست‌هاي راهبردي دولت به‌منظور حمايت از کشاورزان صورت گرفته است.

تمامي شعب بانک توسعه صادرات ، خدمات رمزياب ارايه مي‌دهند
مشتريان بانک توسعه صادرات ايران، از اين پس براي دريافت رمزياب و خدمات آن مي توانند غير از مراجعه به شعبه محل افتتاح حساب به تمامي شعب اين بانک مراجعه کنند.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانك توسعه صادرات به نقل از مركز امورفناوري اطلاعات و ارتباطات اين بانك، به منظور رفاه حال مشتريان بانک توسعه صادرات، امکان دريافت خدمات رمزياب سيستم اينترنت‌بانك توسط اشخاص حقيقي را در تمامي شعب فراهم کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي