جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/12/12 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5227

 خبرها 

 افزايش اعزام نوروزي عتبات

رئيس سازمان حج و زيارت، از افزايش 100 درصدي تعداد زائران نوروزي به عتبات عاليات خبر داد و گفت: 60 درصد اعزام هاي نوروزي هوايي انجام مي شود.سعيد اوحدي در گفتگو با مهر درمورد اعزام هاي نوروزي افزود: براي اعزام هاي نوروزي به عتبات عاليات عراق 100 درصد تعداد زائران افزايش يافته که اين اقدام مهمي بوده که توسط سازمان حج رخ داده است.

وي اظهار داشت: براي اعزام هاي نوروزي از چند ماه قبل برنامه ريزي هاي لازم براي تامين اقامت، غذا، امنيت، حمل و نقل و... صورت گرفته و بدين منظور چندين بار به عراق سفر کرده و با مسئولان حج آنان ديدار و مذاکره کرده ايم.

رئيس سازمان حج از افزايش120 درصدي اعزام هوايي زائران به عتبات خبر داد و تاکيد کرد: در عتبات نوروزي 60 درصد سفر هوايي انجام مي شود که در مقايسه با نوروز سال گذشته رشد 120 درصدي داشته است.اوحدي گفت: حدود180 هزار نفر براي عتبات در نوروز ثبت نام کرده بودند که120 هزار نفر آنها اعزام خواهند شد.

وي در مورد افزايش قيمت سفر عتبات نوروزي نيز گفت: در ايام نوروز با توجه به تنوع بسته سفر و اعزام به سامرا، با افزايش قيمت محسوسي مواجه نيستيم.به گفته رئيس سازمان حج و زيارت، مديريت لازم انجام شده تا زائران براي اعزام به عتبات در ايام نوروز با مشکلي مواجه نشوند.

فرماندهي انتظامي شهرستان اصفهان اعلام کرد:

استقرار بانوان کارآگاه در اتوبوس‌هاي شهري

فرماندهي انتظامي شهرستان اصفهان، 10 گروه بانوي کارآگاه را در اتوبوس هاي شهري مستقر کرد. به گزارش برنا، معاون سازمان اتوبوس‌راني شهرداري اصفهان گفت: با افزايش کيف‌قاپي در بخش بانوان اتوبوس‌هاي شهري، 10 اکيپ بانوي کارآگاه در اتوبوس شهري استقرار يافته‌اند.

محمد کاظمي‌طبا افزود: اين گروه ها در سامانه BRT و خطوط شلوغ و پرحجم اتوبوس شهري استقرار يافته و چند کيف قاپ را هم دستگير کرده‌اند.وي بابيان اينکه تا زماني که اين معضل حل نشود، استقرار ماموران پليس ادامه دارد گفت: همشهريان درصورت مشاهده کيف قاپي در اتوبوس راننده را باخبر کنند تا راننده با 110 تماس بگيرد.

کاظمي‌طبا با اشاره به برنامه‌هاي ديگر اتوبوس‌راني اصفهان با توجه به ازدياد مسافران در شب عيد افزود: در اجراي طرح نوروز از ابتداي اسفند ساعت کاري خطوط يک ساعت افزايش يافته و تا ساعت 22:30 دقيقه خدمات‌رساني کرده و در مراکز خريد مانند ميدان انقلاب، ميدان امام(ره) و ميدان امام علي(ع) اتوبوس‌هاي شهري تا ساعت 24 مسافران را جابجا مي کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي