جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/12/12 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5227

 خبرنامه  

 اعلام ليست نهايي تيم منتخب ستارگان جهان براي حضور در ايران

ليست نهايي تيم منتخب ستارگان جهان براي ديدار مقابل ستارگان ايران در تهران مشخص شد.ناتان قبادي هماهنگ کننده اين بازي که مديرکميته بين الملل باشگاه هنرمندان هم هست اين ليست را در اختيار وبسايت برنامه نود گذاشت تا ستارگاني که سال آينده قرار است به تهران بيايند مشخص شوند.بازيکنان به شرح زير هستند:فرناندو هيرو، ميشل سالگادو، فرناندو سانز، منديتا،‌ادگار داويتز، لوئيس فيگو،‌ روبرتو کارلوس ، گوتي ، مورينتز ، فان نيستروي ، دکو، کارمبئو، دل پيرو، ماکلله، پيرس، زامبروتا، زانتي، ماتاراتزي، کاناوارو، رائول گونزالس و ويکتور بايا بازيکناني که در ليست هستند، حضورشان در تهران قطعي شده و آن طور که قبادي گفته قرار است يکي از بزرگترين مربيان بازنشسته جهان سرمربيگري اين تيم را بر عهده بگيرد و نام اين سرمربي بزرگ سورپرايز اين ليست است. ظاهرا هدف باشگاه هنرمندان اين است که يکي از بهترين و بزرگترين بازيهاي دوستانه را در قالب فرهنگ سازي براي کارهاي خيريه و انسان دوستانه به وجود بياورد و مردم فوتبالدوست ايران هم از اين حضور ستارگان جهان در ايران لذت ببرند.

جدايي مسير بنگستون و لوبانف از پرسپوليس

در حالي که پرسپوليس در فروردين ماه، اردويي در عمان برگزار خواهد کرد دو بازيکن خارجي اش اين تيم را همراهي نخواهند کرد.به گزارش ورزش سه، الکساندر لوبانف، دروازه بان ملي پوش ازبکستاني پرسپوليس در فروردين ماه به دليل همزماني اردوي تيم ملي کشورش با پرسپوليس به تاشکند سفر خواهد کرد و در اردوي سرخپوشان در عمان حاضر نخواهد بود.

جري بنگستون نيز در فروردين ماه به همراه پرسپوليس در عمان حاضر نخواهد بود و تيم ملي هندوراس را همراهي خواهد کرد.پرسپوليس در فروردين ماه اردويي در عمان برگزار خواهد کرد تا براي ادامه مسابقات آماده شود و قرار است در مسقط ديداري تدارکاتي نيز پشت سر بگذارد.

پژمان نوري: اصلاً به مربيگري فکر نمي‌کنم

کاپيتان ملوان گفت: به خاطر کمک به باشگاه بخشي از قرار دادم را بخشيدم.

پژمان اظهار کرد: بعد از بازي با راه آهن با توجه به تعطيلي موقت و چند باره ليگ چند روزي استراحت کرديم. در اين فاصله با اضافه شدن سه مربي از بدنه باشگاه به کادر فني تمريناتمان را آغاز کرديم و قرار بود تکليف سرمربي جديد تيم هم مشخص شود که تا امروز اين اتفاق رخ نداده است.

کاپيتان ملوان که با ورزش سه گفتگو مي کرد، در مورد شايعاتي مبني بر ايفاي نقش بازيکن مربي به دليل تجربه کار کردنش با مربيان بزرگ گفت: در گذشته چند بار به من پيشنهاد مربيگري دادند و بارها گفته‌ام تا زماني که هواداران از عملکرد من در مستطيل سبز رضايت داشته باشند مي‌خواهم فقط فوتبال بازي کنم و به مربيگري فکر نمي‌کنم ضمن اينکه در اين فصل اصلاً چنين پيشنهادي به من نشده است و سعي کرده‌ام تا زماني که از من سؤال نکنند در مورد مسائل فني نظر ندهم.

نوري با اشاره به وضعيت بحراني ملوان گفت: همانطور که مي دانيد يکي از مشکلات ملوان کمبود منابع مالي است، من به عنوان بازيکن تصميم گرفته‌ام بخشي از قرارداد اين فصلم را ببخشم تا دست باشگاه براي پرداخت به بازيکناني که درگير مشکلات مالي هستند باز باشد. در اين مورد با چند بازيکن ديگر صحبت کرده‌ام و همه بچه‌ها حاضرند براي حل بخشي از مشکلات مالي باشگاه قراردادشان را تعديل کنند، به هر حال براي حفظ تنها سهميه شمال ايران بايد همه با هم کمک کنيم و من اين قول را مي‌دهم براي اينکه کمکي به باشگاه کرده باشم درصدي از قراردادم را کم کنم.

البته فعلا اين قول را از طرف خودم مي‌دهم اما مطمئنم ساير بازيکنان نيز مانند من نگران وضعيت باشگاه هستند و در صحبت‌هايي که با آنها داشتم احساس مي‌کنم آنها نيز براي کمک به باشگاه کم نمي‌گذارند.

وي در رابطه با خطر سقوط ملوان گفت: امسال ملوان پتانسيل خيلي خوبي داشت تا بعد از سال‌ها به هوادارانمان آنچه که استحقاقش را دارند هديه کنيم؛ اما مجموع اتفاقات به گونه‌اي رغم خورد که ما نتوانستيم از اين پتانسيل به خوبي استفاده کنيم. با اين وجود معتقدم اگر در ادامه همه کار خودشان را به درستي انجام بدهند، قطعاً فصل را با خوشحالي به پايان خواهيم برد.

پيروزي صبا برابر ذخيره‌هاي پيکان

شاگردان علي دايي در ديداري دوستانه موفق به شکست صدرنشين ليگ دسته اول شدند.صباي قم که يکشنبه هفته آينده در اصفهان به مصاف سپاهان خواهد رفت، ديروز در ورزشگاه خيريه عمل تهران ديداري تدارکاتي مقابل پيکان تهران انجام داد.

پيکان که در ديدار هفته بيست و هشتم ليگ دسته اول برابر گل گهر سيرجان شکست خورده بود، با بازيکنان ذخيره اش به مصاف صبا رفت و در نيمه اول با نتيجه 2 بر صفر مغلوب شد. در نيمه دوم توپي از خط دروازه ها عبور نکرد تا صبا با دو گل محمد قاضي و فريد بهزادي کريمي در اين بازي به پيروزي دست پيدا کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي