جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/12/13 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5228

 نهادهاي مالي 

 برگزاري همايش آموزش بانکداري جامع در بانک ملي

همايش آموزشي بانکداري جامع با حضور سيدولي اله فاطمي اردکاني عضو هيأت مديره بانک، دکتر ديواندري رئيس پژوهشکده پولي و بانکي بانک مرکزي و جمعي از مسئولان و کارشناسان بانک در سالن همايش حافظ ادارات مرکزي برگزار شد.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانك ملي ،در اين همايش فاطمي اردکاني طي سخناني اظهار داشت: بايد قبول کنيم که خيلي از نظام هاي اقتصادي در جهان در حال تغيير هستند و لازم است در کشور ما نيز نظام بانکداري، نگاه خود را به کسب و کار و بازار عوض کند و با ايده هاي نو و طرح هاي جديد و مدرن به راه خود ادامه دهد.

وي ادامه داد: عرصه بانکداري در دوران کنوني داراي شرايط خاصي از منظر شيوه انجام کار و نتايج عملکردي کسب و کار است. رقابت، شکل جديدي به خود گرفته است و مزيت هاي رقابت در بانک ها، ديگر چندان پايدار باقي نمي مانند.

فاطمي اردکاني افزود: در اين بين مشتريان نيز با دسترسي گسترده تر و سهل تر به اطلاعات، دست به انتخاب هاي دقيق تري مي زنند و هزينه هاي جابجايي ميان بانک ها براي ايشان کمتر شده است و به همين نسبت هزينه هاي جذب و نگهداشت مشتريان در مدل هاي سنتي کسب و کار به قيمت از دست رفتن سود عملياتي تمام مي شود.

تمهيدات بانک صادرات در آستانه سال نو

بانک صادرات ايران در آستانه فرا رسيدن نوروز به منظور خدمات رساني مطلوب تر به مشتريان، زمان فعاليت شعب خود در روزهاي پاياني سال 94 را افزايش داد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ايران، اين بانک در جهت رفاه حال هموطنان در سراسر كشور تمهيدات ويژه اي در نظر گرفته و در اين راستا نسبت به افزايش زمان فعاليت شعب و ارتقاي كمي و كيفي خدمات قابل ارايه از طريق سامانه هاي الكترونيكي اقدام نموده است.

اعطاي تنديس همايش نظام پيشنهادهاي بين بانکي به بانک ملت

دبيرخانه دومين همايش ملي نظام پيشنهادهاي بين بانکي کشور، لوح سپاس و تنديس اين همايش را به مديرعامل بانک ملت اعطا کرد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملت، دبير کميسيون پذيرش و بررسي پيشنهادهاي نظام بانکي در اين لوح سپاس، از مشارکت فعال و پرشور و حمايت هاي مادي و معنوي مديريت عالي بانک ملت در برگزاري اين همايش سپاسگزاري کرده است.براساس اين گزارش، بانک ملت در اين نظام پيشنهادهاي بين بانکي 5 مقاله ارائه کرد که يک مقاله به عنوان مقاله برتر همايش برگزيده شد.

از" هنرکارت" بانک تجارت رونمايي شد

با حضور جمع بزرگي از هنرمندان برجسته کشور و تني چند از مديران اقتصادي کشور مراسم رونمايي از هنرکارت بانک تجارت برگزار شد .به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت در اين مراسم که شامگاه سه شنبه يازدهم اسفندماه در محل هتل لاله ي تهران برگزار شد از تنديس نمادين "هنرکارت" توسط محمدابراهيم مقدم مديرعامل بانک تجارت ، سيد حميد کلانتري معاون وزير تعاون،کار و رفاه اجتماعي رونمايي گرديد. همچنين اولين هنرکارت و عنوان افتخاري سفير هنرمندان کشور در امور رفاهي به دکتر ربيعي وزير کار، رفاه و امور اجتماعي اعطا شد.

نمايش و انتخاب همه حساب هاي مشتري روي خودپرداز بانك رفاه امکان پذير شد

از اين پس دارندگان رفاه کارت مي توانند تمامي حساب هاي خود را روي دستگاه هاي خودپرداز اين بانک مشاهده و حساب متصل به رفاه کارت خود را انتخاب کنند.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک رفاه کارگران ، در اين خدمت دارندگان رفاه کارت با هدف حفظ امنيت حساب ها با مراجعه به شعبه و انتخاب حساب هاي دلخواه مي توانند فهرست حساب هاي مورد نظر خود را روي دستگاه خودپرداز مشاهده و با انتخاب شماره حساب دلخواه، خدمات برداشت وجه، انتقال وجه، اعلام موجودي، صورتحساب مختصر، پرداخت قبوض و فيش سازمان ها، پرداخت قبوض تامين اجتماعي، خريد شارژ و ساير خدمات آتي دستگاه هاي خودپرداز را دريافت کنند.

مدل بومي مديريت مشارکتي (BSC) در شعب بانك قوامين استان چهارمحال و بختياري پياده سازي شد

به همت مديريت شعب بانک قوامين در چهارمحال و بختياري مدل پيشرفته مديريت مشارکتي کارت هاي امتيازي متوازن (BSC) با موفقيت در تمامي شعب اين استان طراحي و پياده سازي شد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک در چهارمحال و بختياري ، مهدي حق پرست مدير شعب بانک در استان با اعلام اين خبر گفت: همسو با طرح هاي اداره مرکزي و در راستاي دست يابي به بالاترين ميزان رضايت مندي مشتريان و بهره مندي حداکثري از قابليت هاي کارکنان ، اين مديريت اقدام به پياده سازي مدل مديريت مشارکتي کارت هاي امتيازي متوازن (Balanced Score Card) جهت بررسي عملکرد کارکنان در تمامي شعب به صورت نرم افزاري و علمي کرد .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي