جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/12/20 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5234

 جانشين فرمانده انتظامي مازندران:
 کاهش بار ترافيکي و تصادفات در ايام نوروز با همکاري سازمان ها و پليس 

 ساري - عبدالرحيم ديوسالار

جانشين فرمانده انتظامي مازندران در نشست ستاد تسهيلات سفر استان در ساري،گفت: تعامل و همکاري سازمان ها و نهادها با پليس، نقش تاثير گذاري در کاهش ترافيک و تصادفات رانندگي در ايام نوروز دارد.

به گزارش خبرنگارمابه نقل از پايگاه خبري پليس، نشست تعاملي و هماهنگي معاونت ها و پليس هاي تخصصي مازندران با سازمان هاي بيروني هلال احمر، اورژانس، آتش‌نشاني، آموزش و پرورش، اداره کل حمل و نقل و پايانه هاي استان، شرکت نفت، شرکت هاي بيمه در راستاي اجراي هر چه بهتر طرح نوروزي و چهارشنبه آخر سال و ماموريتهاي پليس و سازمان هاي مرتبط در امر ترافيک در ساري برگزار شد. ، در اين نشست سرهنگ "مهراب رياحي" جانشين فرمانده انتظامي امازندران عنوان کرد: با وجود موهبت هاي الهي و خدادادي همچون دريا و جنگل و طبيعت بکر و زيبا، در ايام نوروز شاهد حجم بالاي ترافيک و جذب مسافر در اقصي نقاط اين استان هستيم. وي اين مهم را يک فرصت طلايي و اقتصادي براي استان دانست و افزود: بايد از اين فرصت طلايي استفاده بهينه را داشته باشيم. سرهنگ رياحي اظهار داشت: با توجه به اينکه محور‌هاي مواصلاتي استان مازندران ظرفيت فقط سه و نيم ميليون مسافر را دارد، در بازه زماني 15 روزه ايام نوروز، 12 ميليون مسافر به استان سفر مي کنند، که خارج از ظرفيت استاني است. جانشين فرمانده انتظامي مازندران ، تصريح کرد: برنامه ريزي مناسب و دقيق ادارات، سازمان ها و نهاد هاي استاني و تعامل و همکاري با پليس يکي از راهکار هاي مهم در کاهش ترافيک و تصادفات است.

وي گفت: اگر سازمان ها و نهادهاي دولتي و پليس با يکديگر تعامل و هماهنگي نداشته باشد، با چالش هاي عديده اقتصادي، اجتماعي، امنيتي و ترافيکي مواجه خواهيم شد.رياحي تاکيد کرد: بايد با همکاري و همدلي در ايام تعطيلات نوروز خدمات و تسهيلات ارزنده و درخور شان مسافران ارائه کنيم.

در ابتداي اين نشست ، سرهنگ"مهدي باقري " سرپرست پليس راهورمازندران به تشريح اهداف برگزاري جلسه پرداخت و افزود: برقراري نظم و ارتقاء انضباط ترافيکي، ايمني عبور و مرور و تسهيل در امر روانسازي ترافيک و همکاري همه جانبه ساير ادارات و سازمان هاي دخيل در امر ترافيک از اهداف اين نشست است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي