جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1394/12/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5236

 وقايع 

 کشف 5 قطعه شمش طلاي قاچاق

فرمانده انتظامي شهرستان "بانه" از کشف پنج قطعه شمش طلاي قاچاق در آن شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه خبر خبرگزاري برنا، سرهنگ "فرزاد کريمي" گفت: ماموران ايستگاه بازرسي "سبدلو"، حين کنترل خودروهاي عبوري محور "بانه – سقز" به يک دستگاه سواري پژو 405 مشکوک شدند و بلافاصله خودرو را جهت بررسي هاي بيشتر متوقف کردند.

وي افزود: با تيزهوشي ماموران در بازرسي از وسايل همراه يکي از سرنشينان خودرو که مردي ميانسال بود، پنج قطعه شمش طلا به وزن تقريبي دو کيلو و 684 گرم کشف شد.

فرمانده انتظامي بانه ضمن اشاره به دستگيري راننده و سرنشين خودرو ، خاطرنشان کرد: ارزش شمش هاي کشف شده، سه ميليارد ريال برآورد شده است.

دستگيري عاملان توزيع مواد غذايي فاسد شده در "کنگاور"

فرمانده انتظامي شهرستان "کنگاور" ازکشف مقادير قابل توجهي از مواد غذايي فاسد شده و غير بهداشتي در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش برنا، سرهنگ "حسين براري" گفت: در پي کسب خبري مبني بر اين که تعدادي ازفروشگاه هاي سطح شهرستان اقدام به عرضه مواد غذايي فاسد شده و غير بهداشتي مي کنند، بنابراين بررسي موضوع در دستور کار پليس قرار گرفت. وي تصريح کرد: ماموران با هماهنگي مقامات قضائي و با همکاري کارشناسان اداره بهداشت شهرستان از محل هاي مذکور بازديد کردند که در بازرسي از اين محل ها، 6 هزار و 142قوطي رب گوجه فرنگي، هشت هزار و 240 عدد آبميوه پاکتي، 660 بطري دوغ، يک هزار و 260 بطري نوشابه و 18 بطري آبليمو و در مجموع بيش از 6 تن از انواع مواد غذايي فاسد شده و غير بهداشتي کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان"کنگاور" خاطرنشان کرد: دراين خصوص سه نفر دستگير و به همراه محموله کشف شده پس از تشکيل پرونده جهت مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي