جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/01/18 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5243

 فرماندار قدس :
 ضريب امنيتي شهرستان قدس مطلوب و سازنده است 

 شهرقدس – خبرنگار آفرينش

حسين کاغذ لو فرماندارشهرستان قدس گفت:طبق ارزيابيهاي انجام شده،از مجموع 10 شاخص استاني در حوزه امنيتي،در 9 شاخص با کاهش 10 تا 25 درصدي مواجه هستيم که اين امر مطلوب و سازنده است.

فرماندار قدس با اشاره به نقش حائز اهميت امنيت در توسعه و شکوفايي جامعه در ابعاد و عرصه هاي گوناگون اظهار داشت:با عنايت به تدابير انديشيده شده و هماهنگي شايسته و سازنده ميان دستگاه هاي امنيتي، انتظامي و اطلاعاتي، امنيت قابل توجه در اين خطه ايجاد شده است.

فرماندار قدس افزود:طبق برآوردهاي انجام شده، از مجموع 10 آيتم امنيتي استان تهران، شهرستان قدس در 9 شاخص با کاهش مواجه بوده که اين امر بسيار نويد بخش و سازنده مى باشد کاغذلو عنوان کرد:کاهش جرائم بين10 تا 25 درصد برآورد شده و تنها در يک مورد شاهد افزايش بوده ايم که آن نيز به کشف مواد مخدر معطوف مي شود. فرماندار قدس خاطر نشان کرد:شهرستان قدس با عنايت به قرار گرفتن در جوار مناطقي همچون انديشه، شهريار، تهران از موقعيت استراتژيک قابل توجهي برخوردار است و هر گونه چالش امنيتي مي تواند مناطق همجوار را نيز تحت الشعاع قرار دهد. کاغذلو يادآور شد:تأمين و حفظ امنيت وابسته به عوامل و مولفه‎‎هاي بسياري است و اميدواريم با برنامه‌ريزيهاي تنظيم و طراحي شده روند موفقيتها در اين عرصه همچنان با سرعت و شتاب فزاينده استمرار يابد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي