جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/02/18 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5267

 نهادهاي مالي 

 عملکرد مناسب دستگاه هاي خودپرداز بانک سينا در سال 94

دستگاه هاي خودپرداز بانک سينا در سال 94 در زمينه ارائه خدمات بانکي به هموطنان و تحقق اهداف تعيين شده عملکرد مناسبي داشته اند.

به گزارش آفرينش از روابط عمومي بانک سينا، از مجموع 644 دستگاه خودپرداز اين بانک، عملکرد تمامي اين دستگاه ها در حد انتظارات و اهداف تعيين شده بوده و سهم به سزايي در تکميل زنجيره و سبد محصولات فناوري اطلاعات بانک سينا و ارائه خدمات مورد نياز هموطنان در ساعات مختلف شبانه روز داشته اند.

عرضه نرم افزار همراه بانک مشتري محور نسخه ويندوزفون توسط بانک سپه

رئيس اداره کل خدمات فناوري اطلاعات و توسعه بانکداري نوين سپه، از عرضه نرم افزار همراه بانک مشتري محور نسخه ويندوز فون توسط اين بانک خبرداد. به گزارش آفرينش به نقل ازپايگاه اطلاع رساني بانک سپه، حسين صلواتي گفت: اين نرم افزار از سرويسهاي مشابه اندرويد برخوردار است که برخي از اين سرويسها عبارتند از: استعلام حساب ساير بانکها در سرويسهاي انتقال وجه ساتنا و پايا و افزودن حساب مقابل ساير بانکها، اجازه عمليات انتقال وجه ساتنا و پايا در صورت عدم پياده سازي سرويس استعلام در بانک مقصد با تأييد مشتري، مشاهده سرجمع موجودي تمامي حسابهاي مشتري.

هم افزايي در بانک مسکن براي استفاده از ظرفيت بازار سرمايه

به زودي با تبديل بانک مسکن از حالت تخصصي و تجاري به بانک توسعه‌اي، تحولات ويژه‌اي در حوزه تامين مالي مسکن رخ مي‌دهد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک مسکن، عباس آخوندي ،وزير راه و شهرسازي با حضور در جمع مديران ارشد بانک مسکن با بيان اين مطلب و با اشاره به اينکه اصلاحيه اساسنامه بانک مراحل پاياني را پشت سر مي­گذارد، از ارائه اين اصلاحيه به دولت براي تبديل اين بانک به بانک توسعه‌اي در آينده نزديک خبر داد.

مديرعامل بانک اقتصادنوين:

اقتصادنوين در ايجاد و به کارگيري "مراکز داده" استاندارد و به روز بانکي پيشرو است

مديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: تمامي سازمان‌هاي پيشرو دنيا،‌ امکانات خود را در سه بخش طراحي سازمان، سرمايه انساني و توجه به زيرساخت‌هاي "فناوري اطلاعات" معطوف مي‌دارند که اين نشانگر اهميت بخش فناوري اطلاعات در سازمان‌هاي بزرگ جهاني است. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک اقتصادنوين حسن معتمدي در مراسم افتتاح مرکز داده پرديس اين بانک با اشاره به اهميت ايجاد اين مرکز اظهار کرد: بايد به اين موضوع اذعان داشت که بدون توجه به موضوع فناوري اطلاعات در دنياي بانکداري، رقابت عملاً امکان‌پذير نيست و براي رسيدن به نقطه مطلوب در اين بخش، بايد به صورت هماهنگ در زيربخش‌هاي نرم‌افزار، سخت‌افزار و زيرساخت‌هاي ارتباطي سرمايه‌گذاري و تلاش کرد.

بازديد مديرعامل و هيات همراه از شعب بانک پارسيان در استان البرز

دکترپرويزيان با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري در ديدار با کارگران در خصوص نظام بانکى کشور،گفت: بايد با هم افزايي و همکاري، از منابع مالي مردم در بانک ها استفاده کرده و با تقويت سرمايه انساني و نيروهاي شعب بانک ها، براى پيشرفت کشور و توليد گام برداشته و مشکلات توليد و صادرات و خدمات و بازرگاني را با حمايت هاي مالي مناسب بانک ها کاهش دهيم. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک پارسيان؛ دکترکورش پرويزيان به اتفاق هيات همراه از شعب بانک پارسيان در استان البرز بازديد کرد و از نزديک در جريان مسائل مربوط به عرضه خدمات، وصول مطالبات، اجراي نرم افزارهاي بانکي طراحي شده توسط متخصصان داخلي در اين شعب، مشتري مداري کارکنان و جلب رضايت مشتريان قرار گرفت.

بانك صادرات از بسته اعتباري ويژه ناشران رونمايي کرد

بانک صادرات ايران همزمان با آغاز بيست و نهمين نمايشگاه بين المللي کتاب تهران، از بسته اعتباري ويژه ناشران رونمايي کرد. به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک صادرات ايران، اين بانک در راستاي انجام رسالت هاي فرهنگي، بسته اعتباري ويژه ناشران را طراحي و روانه بازار ساخت. بر اساس طرح ارائه شده بانک متبوع تأمين منابع مالي مورد نياز ناشران براي انتشار محصولات فرهنگي در بخش هاي مختلف همچون: تامين سرمايه درگردش به منظور تأليف، کاغذ، مقوا و اعطاي تسهيلات براي خريد ماشين آلات چاپ را در بسته اعتباري جديد در نظر گرفته است.

پرداخت قبوض جرائم راهنمايي و رانندگي از طريق "جي بي پوز " بانک قوامين

امکان پرداخت قبوض راهنمايي و رانندگي از طريق (دستگاه هاي کارت خوان )" جي بي پوز" بانک قوامين فراهم شد .به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ؛ علي ابدالي معاونت طرح و برنامه ي بانک قوامين با اعلام اين خبر گفت: در راستاي تکميل خدمات قابل دريافت از خانواده جي بي ها (خدمات الکترونيک ) امکان پرداخت قبوض از طريق ( دستگاه هاي کارت خوان ) "جي بي پوز" اين بانک نيز فراهم گرديد .

روابط کارگزاري بانک رفاه و بانک آوکنلون چين گسترش يافت

در راستاي برقراري و توسعه روابط کارگزاري با بانک هاي کارگزار خارجي، حساب ارزي بانک رفاه نزد بانک آوکنلون کشور چين افتتاح شد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک رفاه ، در راستاي برقراري و توسعه روابط کارگزاري با بانک هاي کارگزار خارجي، ، حساب ارزي اين بانک نزد بانک آوکنلون کشور چين به اسعار يورو و يوآن چين گشايش يافت.

گفتني است منبعد انجام مراودات بانکي و تراکنش هاي مالي مورد درخواست مشتريان بانک در قالب اعتبارات اسنادي و حوالجات ارزي به صورت مستقيم و بدون واسطه با بانک مذکور انجام مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي