جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/03/12 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5288

 «پادري» سريال رمضاني شبکه يک  

 
شب‌هاي ماه رمضان سريال «پادري» از شبکه يک سيما پخش مي‌شود.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي شبکه يک، مجموعه تلويزيوني پادري به کارگرداني محمدحسين لطيفي و تهيه کنندگي سيد محمود رضوي شب هاي ماه مبارک رمضان به روي آنتن شبکه يک خواهد رفت.

در خلاصه داستان اين مجموعه که با دست مايه هاي طنز همراه است، آمده: قاليشويي مشتاق تعطيل شده است و فيروز در ايام نزديك به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قاليشويي و حفظ مشتريان سابق، سعي مي كند با اجاره يک قاليشويي ديگر، کارش را ادامه دهد. او كه با انبوهي از فرش هاي نشسته روبرو است، دردسرهاي جديدي برايش رخ مي دهد.اين مجموعه در 21 قسمت 42 دقيقه اي توليد شده است که در ايام ماه مبارک رمضان هرشب بعد از اخبار ساعت 21 پخش مي شود.براساس برنامه ريزي هاي انجام شده پخش سريال پادري از شنبه تا پنج شنبه مي باشد و جمعه ها هم طبق روال گذشته سريال تاريخي معماي شاه به روي آنتن خواهد رفت.در فاصله بين چهارم تا هشتم تير هم (مصادف با ليالي قدر و شب هاي احيا) سريال مناسبتي پنج قسمتي پيش بيني شده است. تدوين مجموعه تلويزيوني پادري برعهده رضا بهار انگيز است که شهرام کيور آن را صداگذاري کرده است.

جمشيد مشايخي، هومن برق نورد، بهنام تشکر، سيما تيرانداز، اميرحسين رستمي، نگار عابدي، مجيد ياسر، ابراهيم آبادي، کريم قرباني، شهين تسليمي، محمدرضا شيرخانلو، ياس نوروزي و زينب فلاحت پيشه بازيگران اصلي سريال پادري هستند که در اين مجموعه ايفاي نقش مي کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي