جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/03/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5298

 خبر 

 تأکيد هاشمي رفسنجاني بر نگاه زيربنايي و علمي به مقابله با معلوليت‌ها

رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام ، افطار ميزبان جمعي از کودکان و نوجوانان تحت پوشش سازمان بهزيستي کشور بود.

به گزارش ايسنا، آيت‌الله هاشمي رفسنجاني در ديدار جمعي از کودکان و نوجوانان تحت پوشش سازمان بهزيستي کشور ، با ابراز خرسندي از برنامه‌ها و کارهاي سازمان بهزيستي، گفت: بايد بدون اقدامات و کارهاي شعاري، دنبال برنامه‌هاي زيرساختي باشيد.

رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام، در اين ديدار با اين جمله که «آغاز ميهماني‌هاي ماه مبارک رمضان امسال ما، متبرّک به حضور کودکاني شده است که از هر جهت دل‌هاي صاف و پاکي دارند»، گفت: لطف خداوند شامل کساني مي‌شود که بتوانند به اين کودکان خدمت نمايند.وي با تأکيد بر اهميت پيشگيري براي جلوگيري از معلوليت‌ها، گفت: اگر در گذشته‌ها با نگاه علمي عوامل معلوليت‌ها را شناسايي و با آن مقابله علمي مي‌کردند، امروز شاهد اين وسعت از انسان‌هاي امدادبگير در کشور نبوديم.

هاشمي رفسنجاني، در بخش ديگري از سخنان خويش به اهميت ماه رمضان براي خودسازي و تهذيب نفس اشاره کرد و با يادآوري خطبه‌هاي پيامبر اکرم(ص) در اواخر شعبان و اوايل رمضان، گفت: ماه رمضان فرصتي براي نزديکي انسان‌ها به خداست و بايد از اين فرصت خداوندي بهتر استفاده نماييم.

رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام، توجه به پايه‌هاي تحصيلي کودکان کشور را يکي از بهترين کارهاي مرضي خداوند دانست و تصريح کرد: رشد علمي، کشور را در مقابله با امراض نوظهور بيمه مي‌کند و خوب است به علم و تحصيل کودکان جامعه توجه بيشتري کنيم.

وي توجه به انسان‌هاي نيازمند را، توفيق خداوند براي مسئولان و مديران کشور دانست و گفت: بهتر است که خدمت به اين گروه زيربنايي و علمي باشد که تأثيرات و عمق بيشتر نيز خواهد داشت.

روابط عمومي قرارگاه حمزه سيدالشهداء (ع) سپاه اعلام کرد ؛

انهدام يک تيم پنج نفره گروهک تروريستي پژاک در شمال غرب کشور

روابط عمومي قرارگاه حمزه سيدالشهداء (ع) نيروي زميني سپاه از انهدام يک تيم پنج نفره گروهک تروريستي پژاک در شمال غرب کشور خبر داد.

روابط عمومي قرارگاه حمزه سيدالشهداء (ع) نيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در اطلاعيه اي اعلام کرد: يک تيم پنج نفره گروهک تروريستي پژاک در شمال غرب کشور و در منطقه عمومي سردشت که در يک عمليات دقيق اطلاعاتي ،شناسايي و در دام رزمندگان قرار گاه حمزه سيدالشهداء (ع) نيروي زميني سپاه گرفتار آمدند ،منهدم و پنج عضو آن به هلاکت رسيدند.

اين اطلاعيه با اشاره به اينکه مقادير قابل توجهي سلاح ، مهمات و مدارک از اين تيم تروريستي به دست رزمندگان سپاه اسلام افتاده است مي افزايد: تروريست هاي معدوم همان عاملين شهادت دو تن از بسيجيان بومي شهرستان مرزي سردشت در ارديبهشت ماه سال جاري و نيز شهادت يک مهندس بسيجي مربوط به اجراي طرح هاي سازندگي و محروميت زدايي سپاه در اين منطقه بودند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي