جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/04/19 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5316

 خبر هنري 

 فروش فيلم هاي در حال اکران

«دراکولا» در تهران 1ميلياردي شد

فيلم هاي کمدي بيش از ديگر فيلم هاي اکران شده مورد توجه قرار گرفته و فيلم عطاران در اين ميان گوي سبقت را از ديگران ربوده است.

در ميان فيلم هاي کمدي که اين روزها بر پرده سينماها اکران شد قابل پيش بيني بود که فيلم سينمايي «دراکولا» ساخته رضا عطاران مورد توجه مخاطب قرار گيرد. اين فيلم با وجود تعطيلات عيد فطر 17 سانس فوق العاده را پشت سرگذاشته و به رقم 160 ميليون فروش در تهران در پنجشنبه شب (17 تيرماه) دست يافت.

علي سرتيپي مديرعامل دفتر پخش فيلميران در گفت و گو با فارس درباره فروش فيلم هاي مربوط به اين دفتر گفت: «دراکولا» در 17 سانس پنجشنبه شب در سينماهاي مختلف از جمله کورش، آزادي، اريکه ايرانيان، ملت و... در سانس فوق العاده به نمايش گذاشته شد و 160 ميليون تومان در تهران به فروش رسيد. اين فيلم در تهران به فروش 1 ميلياردي و در شهرستان 280 ميليون تومان فروش داشت. فيلم در شهرستان ها ظرف 5 روز گذشته به نمايش درآمد و 9 سالن به در اختيار دارد.

وي ادامه داد: فيلم «بارکد» در تهران به فروش 2 ميليارد و 800 ميليون و در شهرستان به فروش 1 ميليارد و 170 ميليون تومان فروش داشته و در کل فروش فيلم به 3 ميليارد و 970 ميليون تومان فروش داشت. فيلم سينمايي «ايستاده در غبار» تاکنون به فروش 970 ميليون تومان دست يافت که 800 ميليون در تهران و 170 ميليون تومان در شهرستان فروش کرد.

مديرعامل دفتر پخش فيلميران درباره فروش «رسوايي 2» گفت: فيلم در کل به فروش 3 ميليارد و 40 ميليون تومان فروش داشت که 2 ميليارد آن مربوط به تهران و 1 ميليارد و 40 ميليون تومان آن مربوط به فروش در شهرستان ها است.

غلامرضا فرجي مدير دفتر پخش حوزه هنري درباره فروش فيلم «زاپاس» گفت: فيلم به تازگي در شهرستان ها به نمايش درآمده و ظرف 5 روز در شهرستان به فروش 25ميليون تومان ودر کل فروش فيلم به 275 ميليون تومان دست يافته است. به مرور تعداد شهرستان هاي فيلم اضافه خواهد شد.

مختاري مدير دفتر پخش هدايت فيلم درباره فروش فيلم «عادت نمي کنيم» گفت: فيلم در تهران به فروش 1 ميليارد و 107ميليون تومان رسيده است و در شهرستان به فروش 320 ميليون تومان دست يافت و در کل فروش فيلم 1 ميليارد و 327 ميليون تومان رسيده است. فيلم در تهران 10 سالن در اختيار دارد و در شهرستان 30 سالن که به مرور افزايش خواهد داشت.

فيلم سينمايي «دختر» ساخته رضا ميرکريمي توسط دفتر پخش نورتابان در سينماها توزيع شده است تا زماني که گزارش تنظيم مي شد دفتر پخش هيچ اطلاعي از فروش فيلم در اختيار خبرنگارفارس قرارنداد اما براساس سيستم مکانيزه که تعدادي از سينماها به آن دسترسي دارند فروش فيلم389ميليون و 720 هزار تومان بوده اين فيلم از 2 تيرماه در سينماهاي به نمايش درآمده است.

"سودربرگ" در فکر ساخت فيلمي درباره اسناد پاناما

استيون سودربرگ داستان اسناد پاناما را به پرده سينما مي‌برد.به گزارش خبرآنلاين، سودربرگ تهيه‌کننده اين اثر سينمايي است و احتمال دارد که کارگرداني آن را نيز خود برعهده بگيرد.

او در اين فيلم با اسکات زد.برنز فيلمنامه‌نويس برخي فيلم‌هاي سودربرگ چون «شيوع»، «خبرچين» و «عوارض جانبي» همکاري مي‌کند. لارنس گري و مايکل شوگر ديگر تهيه‌کنندگان فيلم هستند. مايکل شوگر يکي از تهيه‌کنندگان فيلم «افشاگر» بود که در هشتادوهشتمين دوره اسکار جايزه بهترين فيلم را از آن خود کرد.

اين فيلم با اقتباس از کتاب «دنياي نهانکاري» نوشته جيک برنشتاين ساخته مي‌شود. برنشتاين گزارشگري تحقيقي است که کمک بسياري به فاش شدن 11 ميليون سند پاناما کرد.

اسناد پاناما را کنسرسيوم بين‌المللي روزنامه‌نگاران تحقيقي منتشر کردند. اين اسناد مشخص مي‌کرد که چگونه افراد پولدار و قدرتمند از يک شرکت حقوقي در پاناما براي پنهان‌کاري مالي استفاده مي‌کنند.

کتاب برنشتاين شامل جزئيات جديدي درباره دسيسه‌هاي مالي افراد قدرتمند و پولدار، فعاليت‌هاي غيرقانوني برخي از بزرگترين‌هاي بانک‌هاي جهان، نقش کمپاني‌ها و شهروندان آمريکايي در اين موضوع و داستان نحوه دستيابي گروه بين‌المللي روزنامه‌نگاري تحقيقي به اين اسناد و انتشار آن‌ها است. سودربرگ در حال حاضر مشغول ساخت فيلم «لوگان خوش‌شانس» با بازي ستارگاني چون دنيل کريگ، چنينگ تيتوم، هيلاري سوانک و کاترين هيگل است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي