جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
ارتباط با ماآرشيوشناسنامه صفحه اصلي
تاریخ 1395/05/14 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5338

 آغاز هفته سوم ليگ برتر از جمعه
 استقلال به دنبال نخستين برد فصل 

 آفرينش- رقابتهاي هفته سوم ليگ برتر فوتبال با برگزاري سه ديدار در روز جمعه آغاز مي‌شود و مهم‌ترين مصاف آن ديدار دو تيم استقلال و صنعت نفت است.

استقلال در حالي بايد در هفته سوم به ميدان برود که از دو بازي قبلي خود تنهايک امتياز اندوخته دارد و اگر جمعه به سه امتياز بازي نرسد، دردسرهاي جديدي براي اين تيم بوجود خواهد آمد.

البته اين در حالي است که بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال روز سه شنبه از کار کنار رفت تا وضعيت مدير عاملي اين تيم هم نامشخص باشد.

در کنار رفتن افشارزاده از مديرعاملي استقلال حرف و حديث زياد بود. وزارت ورزش اعلام کرد افشارزاده بدليل بازنشسته بودن استعفا داده و هيئت مديره هم با استعفاي او موافقت کرده است. اين در حالي بود که موضوع ممنوعيت حضور بازنشسته ها در دستگاه هاي دولتي موضوع جديدي نبوده و زماني هم که افشارزاده سرپرست شد، اين قانون وجود داشته است.

به هر ترتيب بايد منتظر حضور فرد جديدي در راس باشگاه استقلال بود. در ادامه مروري داريم بر سه بازي روز جمعه.

استقلال – صنعت نفت آبادان

تيم ‌فوتبال استقلال در حالي بايد خود را براي مصاف با صنعت نفت آماده کند که در دو هفته‌ پيش هم نتوانسته نتايج خوبي را کسب کند و در رده دوازدهم جدول رده‌بندي قرار گرفته است. عليرضا منصوريان تمرکز خود را قطعا روي عملکرد شاگردانش قرار خواهد داد تا از شرايط فعلي خارج شوند.

کنعاني زادگان و محسن کريمي، دو بازيکن استقلال به دليل مصدوميت قطعا به اين بازي نمي‌رسند و به همين دليل شاهد تغييراتي در خط دفاعي استقلال خواهيم بود؛ خط دفاعي که انتقادات زيادي را با خود به همراه داشته است.

در سوي مقابل اين ميدان، صنعت نفت آبادان قرار دارد که در دو بازي قبلي‌اش دو تساوي به دست آورده است. شاگردان نادر دست نشان علاقمند هستند تا در آزادي از استقلال امتياز بگيرند.

ديدار نفت و صنعت نفت آبادان احتمالا حواشي و جذابيت‌هاي خاص خودش را هم دارد، چرا که اين اولين ديدار استقلال با هدايت منصوريان در حضور تماشاگران استقلال است چرا که اين تماشاگران اين تيم در هفته نخست محروم بودند.

سياه‌جامگان – سايپا

شاگردان فرهاد کاظمي در حالي ميزبان سايپا هستند که فصل را خوب آغاز کرده‌اند. سياه جامگان در گام نخست برابر سپاهان پيروز شدند و در بازي دوم برابر پديده به تساوي رضايت دادند.

تيم سياه‌جامگان اميدوار است تا بتواند با گرفتن امتياز از سايپا در مشهد به روند خوب خود ادامه دهد. تيم سايپا هم با هدايت حسين فرکي، اولين بازي خود را به تيم فوتبال پرسپوليس واگذار کرد و در دومين گام برابر تيم ذوب آهن به يک امتياز دست يافت. به همين دليل شاگردان حسين فرکي اميدوار هستند تا اولين پيروزي خود را در ليگ جشن بگيرند.

فولاد – ذوب آهن

تيم فوتبال فولاد خوزستان بعد از شکست در هفته‌ نخست برابر ماشين سازي و کسب يک تساوي برابر پرسپوليس ميزبان تيم ذوب آهن اصفهان است؛ ذوب آهني که اخيرا شايعاتي مبني بر اختلاف سرمربي اين تيم با مديرعامل آن مطرح است. بدون شک پيروزي ذوب آهن مي‌تواند حجم زيادي از شايعات و حواشي اين تيم را کاهش دهد.

يکي از بزرگترين مشکلات ذوب آهن در اين ديدار گرماي هوا است و بايد ديد يحيي گل محمدي که خودش سابقه کار در اهواز را دارد آيا مي‌تواند تيمش را به موفقيت در اين بازي برساند يا نه. از سوي ديگر تيم فولاد هم به دنبال کسب اولين پيروزي خود در ليگ است و مطمئنا شاگردان سعداوي امتياز بازي در خانه را به راحتي از دست نخواهند داد.

برنامه سه ديدار روز جمعه:

سياه‌جامگان – سايپا، ساعت 19

استقلال – صنعت نفت آبادان، ساعت 20:30

فولاد – ذوب آهن، ساعت 20:30


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي